IzakTV

Strona główna » VARR OVH4060G – słuchawki dla graczy z dodatkami!

VARR OVH4060G – słuchawki dla graczy z dodatkami!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Varr

Platinet wprowadza do oferty nowe słuchawki nauszne należące do dedykowanej graczom serii VARR. Model OVH4060G oprócz wysokiej jakości wykonania i dynamicznego brzmienia, oferuje też system wibracji i podświetlenie elementów obudowy.

Platinet to międzynarodowa i dynamicznie rozwijającą się firma z branży elektroniki użytkowej, nośników danych, technologii bezprzewodowych, urządzeń mobilnych i akcesoriów komputerowych. Firma powstała w 2001 roku, a obecnie jej biura mieszczą się w najbardziej strategicznych miejscach globu: Shenzhen w Chinach, Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych i w Europejskiej siedzibie w Krakowie.

Połączenie wysokiej jakości tworzywa z metalowymi elementami i  podświetlanym na czerwono logiem VARR zwraca uwagę i stylistycznie pasuje do foteli gamingowych i innych akcesoriów firmy. Miękki pałąk i solidne wykończenie muszli sprawia, że dźwięk jest dobrze izolowany od otoczenia, a ponadto uszy nie męczą się nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu.

Słuchawki wyposażono w czuły, regulowany mikrofon. Użytkownik ma możliwość schowania go w obudowie, dzięki czemu nie będzie przeszkadzał np. podczas słuchania muzyki.

Pasmo przenoszenia słuchawek mieści się w przedziale 20 Hz – 20 kHz, a impedancja to 32 Ohmy. Czułość modelu OVH4060G wynosi 105 dB. Dodatkowo, słuchawki zostały wyposażone w technologię wibracyjną, która uaktywnia się podczas głębokich basów (strzały, wybuchy w grze) potęgując wrażenia.

Swobodę ruchów zapewnia kabel o długości 1,8 metra zakończony dwoma 3,5-milimetrowymi wtykami mini-jack oraz USB. Słuchawki są obsługiwane za pomocą zainstalowanego na przewodzie pilota, który umożliwia sterowanie poziomem głośności.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 149,90 zł brutto. Podobnie jak wszystkie inne produkty firmy Platinet, także słuchawki VARR OVH4060G są objęte 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski.