IzakTV

Strona główna » Veggie ponownie Head of Esports w Illuminar!

Veggie ponownie Head of Esports w Illuminar!

Autor: Michał Maćkowski
Veggie

Zmiany w szeregach Illuminar cały czas zostają dla wielu sporą zagadką. Teraz jednak już wiemy, że nowym dyrektorem ds. esportu został Fryderyk “Veggie” Kozioł, który miał okazję pełnić tę samą funkcję w 2019 roku. 

O Illuminar zrobiło się głośno początkiem tego roku, kiedy to oficjalnie z organizacją pożegnali się m.in. gracze CS:GO, menadżer zespołu Mateusz “Sówek” Kowalczyk. czy osoby zarządzające mediami społecznościowymi. Na dodatek niedawno dowiedzieliśmy się, że z funkcji prezesa zarządu odszedł także Grzegorz “Kamyk” Kamiński. Jedynym bastionem, który pozostał w iHG to skład League of Legends, który aktualnie w gra w Ultralidze.

Na to wygląda, że czas pożegnań w Illuminar się skończył. Już teraz do organizacji zawitała, stara nowa twarz. Oficjalnie nowym Head of Esports został Fryderyk “Veggie” Kozioł, którzy trzeci raz już wita się z niebieskim oczkiem. Można mówić, że to nieco odgrzewany kotlet, jednak osoby śledzące starannie polski esport, dobrze wiedzą, że Veggie zjadł na nim już nie jednego zęba.

Fryderyk “Veggie” Kozioł na pewno ma przed sobą ciężkie zadanie, bo będzie musiał odbudować Illuminar niemal od początku. Na pewno organizacja przez ostatnie tygodnie mocno wyszczuplała, jeżeli chodzi o ilość zatrudnianych osób.

Co dokładnie stanie się w Illuminar? Tego jeszcze nie wiemy, jednak na pewno najbliższe tygodnie mogą nam przynieść nieoczekiwane zwroty akcji.