IzakTV

Strona główna » VenatoreS zagra dzisiaj z Red Reserve

VenatoreS zagra dzisiaj z Red Reserve

Autor: Rafał Rudnicki

Polska drużyna zaskoczyła wczoraj całą polską społeczność CS:GO, pokonując czołowe polskie drużyny CS:GO i awansując na duży międzynarodowy turniej. Dzisiaj zagra z ambitną, szwedzką drużyną Red Reserve.

 

Polacy awansowali na LAN-a w Budapeszcie po pokonaniu takich ekip jak PRIDE, AGO czy Kinguin w finale kwalifikacji. Solidna gra polskiej drużyny okazała się kluczem do ich sukcesu – a teraz dostaną możliwość pokazania się na scenie międzynarodowej i gry obok takich formacji jak Virtus.pro czy mousesports.

Red Reserve w ostatnich miesiącach przechodziło przez liczne zmiany – aktualnie wśród szwedzkiej piątki pojawia się znana w pewnych kręgach ksywka “PlesseN”, którą możecie kojarzyć z gry dla Fnatic w okresie przerwy “Olofmeistera”. Szwedzi w ostatnim czasie prezentują mieszane wyniki – albo wygrywają poprzez zdominowanie przeciwnika, albo sami padają ofiarą dominacji. Mowa tu jednak o meczach w formacie BO1, w których – jak powszechnie wiadomo – zdarzyć może się absolutnie wszystko.

Dzisiejszy mecz to pierwsza runda Systemu Szwajcarskiego w turnieju Bets.Net Challenger Series, oczywiście rozgrywana w ramach BO1. Przypomnijmy, że wygrany trafi do “koszyka” z innymi drużynami, które wygrały swoje pierwsze mecze. Przegrany zaś będzie miał jeszcze dwie szanse na walkę o utrzymanie w turnieju.

VenatoreS vs. Red Reserve (BO1) – 17:00 (na chwilę obecną brak streamu)