IzakTV

Strona główna » Versus Frames Win Games – Izak i spółka triumfatorami!

Versus Frames Win Games – Izak i spółka triumfatorami!

Autor: Paulina Szymak

Po dwóch dniach zmagań dobiegł końca Versus Frames Win Games. Międzynarodowy turniej influencerów i streamerów, w którym wzięli udział Niemcy, Rosjanie, Brytyjczycy, Skandynawowie, Polacy, Francuzi i Hiszpanie został zdominowany przez naszych rodaków.

W sobotę już po godzinie 11:00 rozpoczęła się pierwsza runda w Fortnite. Nie da się ukryć, że już od samego początku polski team radził sobie bardzo dobrze, gdyż pod koniec dnia znajdował się na pierwszej pozycji z 297 punktami. Warto zaznaczyć, że drugie miejsce (182 punkty) należało do zawodników z Francji, natomiast trzecie (166) do Hiszpanów. Prawdziwa deklasacja przeciwników nastąpiła jednak w niedzielę, w trakcie rozgrywki w Apex Legends, gdy Izak, Leh, Urqueeen oraz Highstyled uciekli z wynikiem o niemal 200 punktów, tym samym też kończąc w końcowej klasyfikacji jako triumfatorzy Versus GeForce RTX Frames Win Games, z ilością 672 punktów na swoim koncie.

Już w połowie niedzielnego popołudnia polski skład zaczął wysuwać się na spore prowadzenie, powiększając ilość zdobytych oczek z poprzedniego dnia. Prawdziwy problem dla przeciwników pojawił się jedna, gdy Polacy jako jedyny zespół zgarnęli już ponad 560 punktów, przy czym kolejna w klasyfikacji formacja miała ich zaledwie 356. Ostatecznie, jak już wspominaliśmy Izak i spółka zdobyli niemal 700, zostawiając przeciwników daleko w tyle i tym samym wygrywając puchar w ramach rozgrywek Versus Frames Win Games.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Polska (Izak, Leh, Urqueeen i Highstyled) – 672 punkty 
  2. Wielka Brytania i Skandynawia (Cyanide, Tejbz, Emzia, Edberg) – 446 punktów
  3. Rosja (Welovegames, cutiekati, sexmagistr, dmitry_bale) – 405 punktów