Virtus.pro gorsze od SK. Polacy czwartą drużyną ESG Tour Mykonos 2017

Autor: Paweł Wilk

Jedna dobrze zagrana mapa to za mało, by pokonać brazylijskie SK Gaming. Virtus.pro przegrało mały finał i ostatecznie zajęło czwarte miejsce w ramach ESG Tour Mykonos 2017.

Polacy w ramach greckiego turnieju zdołali nieco poprawić nastroje swoich fanów. VP zdołało pewnie awansować do fazy pucharowej, gdzie już niestety pojawiły się na koncie dwie porażki. Dziś Wiktor “taz” Wojtas i spółka próbowali zatrzymać SK Gaming, jednak sztuka ta udało się tylko na de_cobblestone, gdzie Virtus.pro po bardzo dobrej grze w TT wygrało 16:7.

Niestety, dwie pozostałe mapy trafiły na konto ekipy “Fallena”. O ile pierwsza połowa de_train prowadzona była w wyrównanym poziomie, tak pozostałe rundy to już popisowa gra Brazylijczyków. Prowadzenie SK 13:2 w pierwszej połowie ostatniej mapy pokazało, że Polacy potrzebują jeszcze czasu, by wrócić na odpowiedni tor.

Virtus.pro 1:2 SK Gaming

de_train 9:16
de_cobblestone 16:7
de_inferno 6:16

Dziś jeszcze kibiców czeka finał ESG Tour Mykonos 2017. O 17:00 Team Liquid mierzyć się będzie z Mousesports.