Virtus.pro z jedną wygraną na mousesports

Autor: Piotr Skowyrski
Virtus.pro

Gracze Virtus.pro zapisali na swoje konto kolejną wygraną w rozgrywkach ECS Season 3. Polacy podzielili się w czwartek punktami z mousesports.

Przed spotkaniami to gracze niemieckiej organizacji byli stawiani w roli faworyta dwumeczu, gdyż polska formacja nie dysponuje dobrą formą. Mało brakowało, by “myszy” w pełni udowodniły swoją wartość.

Chris “chrisJ” de Jong i spółka bowiem po wyrównanej pierwszej połowie na train, zaczęli dominować rywali, udanie broniąc dostępu do bombsite’ów. Gdy na tablicy wyników widniał rezultat 8:15, wydawało się, że jest już po meczu. VP wzięło się jednak w garść, niespodziewanie doprowadzając do remisu. Podopieczni Jakuba “kubena” Gurczyńskiego w dogrywkach poszli za ciosem, przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Virtus.pro – mousesports 22:18 (train)

Na overpass mousesports nie zaprzepaściło już jednak swojej szansy. Co prawda pierwsza połowa znów była bardzo wyrównana, lecz kiedy europejski team przeniósł się na stronę atakującą, to był on w stanie zbudować przewagę, której nie odpuścił do samego końca.

Virtus.pro – mousesports 11:16 (overpass)