IzakTV

Strona główna » Virtus.pro już dziś może spaść z ESL Mistrzostw Polski!

Virtus.pro już dziś może spaść z ESL Mistrzostw Polski!

Autor: Kamil Kowala
virtus.pro

Sytuacja Virtus.pro w ESL Mistrzostwach Polski jest niezwykle ciężka, a los zawodników reprezentujących rosyjską organizację nie jest nawet w ich rękach. Jeśli w dzisiejszych spotkaniach co najmniej jedną mapę wygrają gracze AGO oraz CLEANTmixu, to niedźwiedzie z hukiem wypadną z ligi.

Dziś przed nami cztery potyczki w ramach krajowych mistrzostw od ESL, w których czterokrotnie oglądać będziemy reprezentantów CLEANTmix. Ta przebojowa mieszanka zdołała dotychczas zgromadzić czternaście punktów, czyli dokładnie tyle samo ile ma jeden z ich dzisiejszych przeciwników- x-kom AGO. Jeżeli w tej batalii dojdzie do podziału punktów i obie formacje wygrają po jednej mapie, to ostatecznie umrą nadzieje Virtus.pro na utrzymanie się w lidze. Podopieczni Jakuba “kubena“ Górczyńskiego mają na ten moment zaledwie dziesięć oczek na koncie i raptem dwa mecze do rozegrania.

Swój drugi mecz ekipa Tomasza “exhiego“ Tuszko odbędzie z PACT-em. Brygada Dawida “lunAtica“ Cieślaka ciągle ma szansę na bezpośredni awans do półfinałów, tak więc na pewno tanio skóry nie sprzeda.

Harmonogram:

  • x-kom AGO vs CLEANTmix – 19:00 (Nuke)
  • CLEANTmix vs x-kom AGO – 20:00 (Train)
  • CLEANTmix vs Actina PACT – 21:00 (Nuke)
  • Actina PACT vs CLEANTmix – 22:00 (Mirage)

Wszystkie mecze można obejrzeć na oficjalnym kanale ESL Polska.