Virtus.pro lepsze od Team Kinguin w ramach SuperNova CS:GO Malta

Autor: Michał Maćkowski
Snatchie Sprout

Po dwu mapowym pojedynku Virtus.pro pokonało Team Kinguin w ramach SuperNova CS:GO Malta. Jeszcze dzisiaj Polacy zmierzą się z NRG o wyjście z grupy.

Spotkanie rozpoczęło się na mapie Nuke, gdzie oglądaliśmy bardzo wyrównany pojedynek. Po pierwszej połowie na tablicy wyników wisiał wynik 8:7 dla Team’u Kinguin. Po zmianie stron na prowadzenie wyszli podpieczeni Mariusza “Loorda” Cybulskiego, którym brakowało tylko dwóch punktów do zwycięstwa. Jednak do gry powrócili zawodnicy Virtus.pro i potrzebna była dogrywka. Tam już bez większych problemów ekipa Filipa “Neo” Kubskiego pokonała rywali 19:16.

Na Mirage’u niestety oglądaliśmy jednostronny pojedynek. Virtus.pro po stronie atakującej wygrało aż 12 rund i było o krok od zwycięstwa. Po zmianie stron dokończyli swoje dzieło zniszczenia, wygrywając drugą mapę 16:4.

Virtus.pro vs Team Kinguin – 2:0

• Nuke 19:16
  • Mirage 16:4

Jeszcze dzisiaj Virtus.pro zmierzy się z NRG o wyjście z grupy. Pojedynek zaplanowany jest na godzinę 17:00 i możecie obejrzeć go na polskim kanale NvidiaGeForce.