Virtus.pro niszczy Vega Squadron w meczu otwarcia

Autor: Jakub Wąsala

Virtus.pro nie zawodzi fanów w pierwszym dniu PGL Major Kraków. Polacy nie dali żadnych szans rywalom i pokonali ich w pięknym stylu z wynikiem 16:2.

Pierwsza “pistoletówka” na Nuke’u po nerwowej końcówce wpadła na konto Polaków, którzy rozpoczynali po stronie terrorystów. Agresywna strategia ekipy Wiktora “TaZa” Wojtasa zagwarantowała zwycięstwa w kolejnych rundach, dzięki czemu już kilka minut później na tablicy wyników widniało 5:0.

Rosjanie przedyskutowali swoją grę w przerwie taktycznej, co przyniosło natychmiastowy efekt w postaci pierwszej wygranej rundy. Dobra passa Vega Squadron nie trwała długo i już do końca pierwszej połowy gra szła zgodnie z planem Polaków, którzy ostatecznie wygrali 13:2.

Dmitriy “jR” Chervak i spółka nie mieli dużego pola do popisu w drugiej odsłonie, a kolejna runda pistoletowa na koncie Virtus.pro praktycznie pogrzebała szanse Rosjan w tym spotkaniu. Mecz zakończył się wynikiem 16:2.

Zobaczcie akcję Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego z piątej rundy dzisiejszego spotkania:

Virtus.pro vs. Vega Squadron
16:2 (Nuke)

Więcej informacji o PGL Major Kraków 2017 przeczytacie w naszym wademekum.

Mecze PGL Major Kraków 2017 można oglądać na streamie Piotra „Izaka” Skowyrskiego oraz oficjalnym kanale PGL.