Virtus.pro po wyrównanym meczu przegrywa z Ninjas in Pyjamas na BLAST Pro Series Instanbul

Autor: Michał Maćkowski

Niestety po bardzo wyrównanym spotkaniu Virtus.pro przegrywa z Ninjas in Pyajamas. Polacy niestety mają już małe szanse na awans do wielkie finału BLAST Pro Series Instanbul

Pierwsza połowa na mapie Cache lepiej rozpoczęła się dla zawodników Virtus.pro, którzy wygrali rundę pistoletową. Jednak fantastyczne strzały zawodników Ninjas in Pyjamas z pistoletów doprowadziły do remisu. Szwedzi szybko złapali wiatr w żagle i wygrali pięć rund z rzędu. Przy stanie 1:5, Polacy zaczęli wracać do meczu i doprowadzili do remisu. Następnie słaby moment w grze Virtus.pro, który zakończył Michał “Snatchie” Rudzki fantastycznym clutch’em. Po pierwszej połowie ekipa Filipa “Neo” Kubskiego prowadziła 8:7.

Przejście do antyterrorystów i fantastyczne odbicie bomsite’u przez dwóch zawodników Virtus.pro, dzięki czemu zdobyli trzy punktowe prowadzenie. Niestety w kolejnych rundach dochodziło do wymian, które zrestartowały ekonomie Polaków, którym udało się wygrać rundę eco. Jednak Szwedzi szybko odpowiedzieli i doprowadzili do remisu (12:12), a nasi rodacy ponownie nie mieli funduszy. Dużo nie brakowało, lecz jednak to Ninjas in Pyjamas w końcówce meczu wygrywało najważniejsze pojedynki, przez co wygrali 16:13.

Virtus.pro vs Ninjas in Pyjamas – 13:16 (Cache)

Już za chwilę Virtus.pro rozegra kolejne spotkanie na BLAST Pro Series Instanbul. Przeciwnikiem Filipa “Neo” Kubskiego i spółki będzie MIBR. Spotkanie możecie obejrzeć na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego.