Virtus.pro wygrywa z mousesports

W drugim meczu grupy C na ESL One Cologne 2016 Polacy z Virtus.pro wygrali z mousesports wynikiem 16:10 (7:8, 9:2) na mapie Train.

Mecz rozpoczął się dla Virtus.pro po wybranej przez nich stronie – antyterrorystów. Nie udało się jednak zaliczyć dobrego początku, co poskutkowało 7 rundami przegranymi z rzędu.

Ze zdwojoną siłą Polacy wrócili do gry w ósmej rundzie, przerywając dominację mousesports. W międzyczasie gracze zaczęli zgłaszać problemy techniczne i organizatorzy musieli przerwać mecz na kilkanaście minut, ale i to nie wyprowadziło drużyny Wiktora „TaZa” Wojtasa z wygrywania kolejnych rund i doprowadzili pierwszą połówkę do wyniku 7:8.

Strona terro zaczęło się od wygrania przez polską drużynę rundy pistoletowej i pierwszego fulla, który zagwarantował im sporo pieniędzy na zapas. W CT Niemcy ugrali tylko dwie rundy i mecz został doprowadzony do wyniku 16:10.

Już za kilkanaście minut SK Gaming spotka się z G2 Esports. Wszystkie informacje na temat trwającego majora znajdziecie w zakładce „ESL One” na górze strony.