Virtus.pro wygrywa po niesamowitym comebacku z ekipą PACT w ramach 29. sezonu ESEA MDL

Autor: Marcin Kokociński

Próbujący odzyskać tytuł najlepszej drużyny w Polsce podopieczni Jakuba “kuben’a” Gurczyńskiego nie dali szans drużynie PACT w ramach 29. sezonu ESEA MDL.

Popularni zawodnicy rosyjskiej organizacji rozpoczęli starcie po stronie terrorystów. Niestabilna gra całego teamu przyczyniła się do przegrania pierwszej połowy aż 12:3. Należy zwrócić uwagę na tylko trzy rundy wygrane przez VP. Druga połowa należała już do faworytów spotkania. PACT pomimo świetnej pierwszej połowy nie mógł odnaleźć się po stronie atakującej, zdobywając zaledwie dwie rundy. Dzięki świetnemu comebackowi mecz zakończył się pozytywnym wynikiem dla Virtus.pro. Doskonale w starciu polskich ekip odnalazł się Piotr “morelz” Taterka będący od niedawna pełnoprawnym zawodnikiem VP, który zgromadził 28 zabójstw.