IzakTV

Strona główna » Virtus.pro z Izako Boars zainaugurują kolejny sezon ESL Mistrzostw Polski

Virtus.pro z Izako Boars zainaugurują kolejny sezon ESL Mistrzostw Polski

Autor: Michał Maćkowski

Wiosenna edycja ESL Mistrzostw Polski wystartuje już w najbliższy poniedziałek, a na samym początku zmagań zobaczymy pojedynek pomiędzy Izako Boars a Virtus.pro.

W wiosennej edycji ESL Mistrzostw Polski zobaczymy najlepsze polskie drużyny, które powalczą o pulę nagród wynoszącą 180 000 złotych. Wśród uczestników znaleźli się m.in. gracze devils.one oraz Virtus.pro, którzy zainaugurują rozgrywki w pojedynku na Izako Boars.

Nie ma co ukrywać, że Virtus.pro w krajowych rozgrywkach dawno nie widzieliśmy, a ich aktualna forma zostawia wiele do życzenia. Jednak ekipa Jakuba “Kubena” Górczyńskiego z pewnością będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony. Jeżeli chodzi o zawodników Izako Boars, to im udało się w poprzedniej edycji awansować do półfinału, lecz od tamtego czasu ich skład nieco się zmienił. Oprócz tego pojedynku ciekawie zapowiada się również starcie pomiędzy devils.one a Wisłą Płock, która przejęła skład average25iqbutheadshots na czas tych rozgrywek.

Dzień później zobaczymy kolejne interesujące pojedynki. W pierwszym AGO podejmie ERROR 404 by Codewise, czyli ex-drwal na ostro. Ponadto x-kom team powalczy z ACTINA PACT. Każde z tych spotkań zostanie rozegrane w systemie mecz i rewanż BO1.