IzakTV

Strona główna » Virtus.pro zagra na kolejnym polskim lanie! Snax i spółka z zaproszeniem na kielecki przystanek Good Game League

Virtus.pro zagra na kolejnym polskim lanie! Snax i spółka z zaproszeniem na kielecki przystanek Good Game League

Autor: Krystian Terpiński
virtus.pro

Biorąc udział w ESL MP, Virtus.pro powróciło na polskie podwórko po 5 latach przerwy. Janusz “Snax” Pogorzelski i jego koledzy walkę na rodzimym gruncie będą kontynuować już w czerwcu, w kieleckich kwalifikacjach do GGL.

W ramach GameON Kielce odbędą się ostatnie lanowe kwalifikacje do Good Game League 2019. Tydzień przed rozpoczęciem eventu organizatorzy uraczyli nas niezwykle ciekawą informacją. O wyjazd na lipcowe finały powalczy Virtus.pro.

Dla jednej z najlepszych polskich piątek będzie to przedłużenie maratonu imprez offline. Zaledwie kilka dni temu zakończyły się przecież wspomniane już wcześniej ESL Mistrzostwa Polski, a od jutra drużyna Michała “snatchiego” Rudzkiego będzie rywalizować w ramach Moche XL Esport. Po powrocie z Portugalii czasu na odpoczynek nie będzie zbyt wiele, gdyż już 22 czerwca czeka ich pierwszy mecz w ramach GGL Stage #4: Kielce.

Na drodze Virtus.pro mogą stanąć takie marki jak Actina PACT, Tricked czy ich niedawny rywal z zamkniętych kwalifikacji do Minora, GamerLegion

Transmisja z turnieju eliminacyjnego podczas GameON Kielce będzie dostępna na oficjalnym kanale Good Game League na platformie twitch.

Pełna lista drużyn, które wystąpią w Kielcach pomiędzy 22 a 23 czerwca, prezentuje się w następujący sposób:

Gamer LegionIzako BoarsWarriors TeamActina PACT
Tricked EsportBLUEJAYSDracarysVirtus.pro

Dodatkowe informacje oraz bilety wstępu na GameON Kielce znajdziecie na oficjalnej stronie organizatora.