Virtus.pro zawodzi w starciu z rosyjskim forZe!

Autor: Mateusz Olczyk
Virtus.pro Snax

Pierwsze z zaplanowanych na dzień dzisiejszy spotkań Virtus.pro nie zakończyło się pomyślnie. Starcie z rosyjskim forZe w ramach ESEA MDL przyniosło bardzo nieprzyjemną porażkę Polaków.

Pierwsze rundy na Mirage dość szybko wpadły na konto zaczynającego po stronie broniącej forZe. Virtusi błyskawicznie odrobili jednak drobną stratę, wyrównując wynik 2:2. Wtedy jednak Rosjanie wręcz wyrwali pałeczkę prowadzenia z rąk polskiego zespołu, dosłownie miażdżąc ich w każdym kolejnym starciu, aż do końca pierwszej połowy. Ta skończyła się z tragicznym wręcz wynikiem 2:13 dla Virtus.pro.

Sytuacja zaczęła się nieco poprawiać po zmianie stron, gdzie Niedźwiedzie zdołały zgarnąć trzy pierwsze punkty na swoje konto, a później wdać się w krótką wymianę runda za rundę ze swoim przeciwnikiem. Tragiczny wręcz rezultat z pierwszej połowy dał o sobie znać i to wystarczyło, by forZe zamknęli spotkanie 16:7.

Virtus.pro vs forZe – 0:1

• Mirage – 7:16

Następny mecz Virtus.pro w ramach ESEA MDL zaplanowany jest na godzinę 17:00, gdzie dane im będzie powalczyć z Vitality. Żywimy szczerą nadzieję, że spotkanie z forZe było tylko wpadką przy pracy i Niedźwiedzie pokażą jeszcze dzisiaj na co je stać.