IzakTV

Strona główna » Vito “kNgV-” Giuseppe utworzył nowy skład pod banderą Virtue

Vito “kNgV-” Giuseppe utworzył nowy skład pod banderą Virtue

Autor: Rafał Rudnicki

Jeden z najbardziej “problematycznych” zawodników na scenie CS:GO dotrzymał słowa o utworzeniu zupełnie nowej drużyny. Pod banderą Virtue zagra u boku swoich dawnych kolegów.

 

Jakiś czas temu Vito “kNgV-” Giuseppe zapowiedział utworzenie w całości brazylijskiego składu CS:GO pod banderą lokalnej organizacji Virtue. Zawodnik opuścił bowiem szeregi 100 Thieves zaraz po tym, kiedy organizacja pozbyła się ekipy na niedługo po ich zakontraktowaniu. Przypomnijmy, że “Złodzieje” zgodzili się wydać przeszło milion dolarów na zakontraktowanych z Immortals zawodników oraz posiadany przez nich status Legendy Majora. Tyle że Brazylijczycy nie pojawili się w turnieju ze względu na problemy wizowe – można więc uznać, iż organizacja wyrzuciła te pieniądze w błoto.

Wśród nowego składu Virtue widnieją takie ksywki jak “LuL4” (kolega zza czasów CS-a 1.6) czy “destiny” (grający z nim w Keyd Stars na początku 2016 roku). Z “KHTEX-em” z kolei Vito spotkał się w czasach Red Reserve, a ostatni nabytek – “s1” – zastąpił “destiny” w Tempo Storm.

Skład Virtue przedstawia się zatem następująco:

  •  Vito “kNgV-“ Giuseppe
  •  Lucas “destiny” Bullo
  •  Willian “LuL4” Elias
  •  Denner “KHTEX” Barchfield
  •  Ricardo “s1” Shinji