IzakTV

Strona główna » Vodafone Giants wkracza na scenę VALORANTA. W składzie byli zawodnicy CS:GO!

Vodafone Giants wkracza na scenę VALORANTA. W składzie byli zawodnicy CS:GO!

Autor: Marcin Kapusta

Scena esportowa VALORANTA rozwija się coraz szybciej. Po inwestycji FaZe Clanu i 100 Thieves w ostatnim czasie nadeszła pora na Vodafone Giants, które ogłosiło skład w nowej produkcji Riotu! 

Iberyjska organizacja ma plany, aby zdominować hiszpańską scenę VALORANTA, konkurując jednocześnie o międzynarodowe uznanie. Nowymi zawodnikami, którzy będą rywalizować w strzelance Riotu są: HITBOX, donQ, Yurii, StarWraith oraz Fit1nho. Wszyscy wyżej wymienieni gracze próbowali swoich sił w Counter-Strike’u, gdzie koncentrowali się głównie na krajowym podwórku. StarWraith i HITBOX grali już razem w VALORANCIE pod banderą ClickBateirs, w którym zwyciężyli LVP King of the Beta. HITBOX zna się również z donQ, ponieważ obaj zawodnicy podczas swojej przygody w CS:GO reprezentowali barwy takich formacji jak x6tence, KPI Gaming czy Movistar Riders.

Vodafone Giants postawiło również na dwa młode talenty: Adolfa “Fit1nho” Gallego oraz Salvadora “Yurii” Gasco, którzy nie mają zbyt dużego doświadczenia na profesjonalnej scenie. Yurii brał udział w turnieju G2 Esports Invitational, gdzie wraz z Teamem ANGE1 uplasował się na trzecim miejscu w klasyfikacji końcowej.

Szef działu operacyjnego Vodafone Giants – David Alonso stwierdził:

Chcemy podłożyć podwaliny pod naszą przyszłość w tej grze wideo i nie ma lepszego sposobu niż zjednoczyć młode i doświadczone hiszpańskie talenty.

Aktualny skład Vodafone Giants w VALORANCIE prezentuje się następująco:

  • 🇪🇸 Adolfo “Fit1nho” Gallego
  • 🇪🇸 Lucas “HITBOX” Gonzalez-Sabareigos
  • 🇪🇸 Salvador “Yurii” Gasco
  • 🇪🇸 Francesc “donQ” Savall
  • 🇪🇸 Rodolfo “StarWraith” Barrientos