IzakTV

Strona główna » vSa odsunięty od składu Rise Nation

vSa odsunięty od składu Rise Nation

Autor: Bartek Lorenc

Drużyna, która zajęła drugie miejsce podczas 26. sezonu ESEA Premier przechodzi przebudowę po nieudanej próbie dostania się do najwyższej klasy rozgrywkowej – ESL Pro League. Po sześciu miesiącach ze składu został usunięty Jonathan “Jonji” Carey, a teraz jego los może podzielić Andy “vSa” Xu.

W turnieju relegacyjnym reprezentanci Rise Nation ulegli ekipom Ghost Gaming oraz Rogue, co spowodowało, że podopieczni Jareda “osorandom” Hartmana ponownie powalczą w ESEA Premier. Porażka rozpoczęła proces zmian, przez co z zespołem pożegnał się już Jonathan “Jonji” Carey, który jednak długo nie pozostawał bezrobotny. Usługami 18-latka zainteresowała się drużyna Ronin Esports, która również wystąpi w 27. sezonie Mountain Dew League. To nie jest jednak koniec

Jako kolejny z Rise Nation może rozstać się Andy “vSa” Xu. Strzelec był częścią zespołu od czasu, gdy zawodnicy występowali pod nazwą Eclipse GG. W maju ubiegłego roku drużyna została zakontraktowana przez Rise Nation, co w pewnym stopniu przyspieszyło rozwój ich kariery. Pierwsze miejsce w 12. i 13. sezonie CEVO, srebrny medal podczas Fragadelphia 11 i awans na Americas Minor Championship – Boston 2018 to tylko niektóre osiągnięcia Xu i jego kolegów. Kanadyjczyk został jednak odsunięty od składu, a jego miejsce ma zająć Skyler “Relyks” Weaver, były reprezentant Misfits oraz Team SoloMid. 23-letni gracz miałby przejąć rolę prowadzącego. Kandydatem do uzupełnienia drugiej luki jest Michael “dapr” Gulino, który ponad tydzień temu, po rozstaniu z GX, związał się z Ghost Academy.

Nieznana jest również przyszłość trenera Rise Nation – Jareda “osorandom” Hartmana, który łączony jest z przenosinami do Rogue. Serwis Dust2.us podaje, że Amerykanin miał być widziany na serwerze podczas jednego z treningów drużyny Spencera “Hiko” Martina. Taki ruch oznaczałby koniec przygody Garetta “Grt” Bambrougha z Rogue.

Prawdopodobny skład Rise Nation:

  • Kaleb “moose” Jayne
  • Will “dazzLe” Loafman
  • Brandon “Ace” Winn
  • Skyler “Relyks” Weaver
  • Michael “dapr” Gulino