IzakTV

Strona główna » W końcu maraton spotkań Polaków! W akcji PACT, AGO oraz EMERITOS BANDITOS

W końcu maraton spotkań Polaków! W akcji PACT, AGO oraz EMERITOS BANDITOS

Autor: Krzysztof Sarna
PACT

To, że nowy sezon się rozpoczął, już wszyscy dokładnie wiemy i nie będziemy o tym więcej wspominać. Jednak niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie czekał na maraton wraz z polskimi drużynami. A właśnie taki dziś będzie, bo na serwerze będzie można obejrzeć PACT, AGO oraz “Emerytów”. 

Codziennie, startując od początku tego tygodnia mamy okazję obserwować drużyny znad Wisły w ramach Malta Vibes Knockout Series 1. I nie inaczej będzie w tym przypadku. W środę polską flagę na tym turnieju reprezentować będzie MAD DOG’S PACT, które o godzinie 16:00 zagra z OFFSET. Jest to jak najbardziej przeciwnik w zasięgu podopiecznych Vincenta “vinSa” Jozefiaka. Ba! To właśnie oni podchodzą do tych zawodów w roli faworyta, wszak zajmują 69. lokatę w światowym rankingu HLTV, podczas gdy portugalsko-hiszpański kolektyw jest na 90. pozycji. Jednak nie można zapominać, że będzie to debiut Pawła “reatza” Jańczcka, co przekłada się na fakt, że proces formowania gry jeszcze się nie zakończył. Co ciekawe, wygrany tego starcia w 1/16 pierwszego etapu spotka się z Wisłą All iN! Games Kraków.

Co może oznaczać godzina 19:00? Nic innego, jak mecz w ESEA Premier! Czas na inaugurację 38. sezonu tychże rozgrywek przez polski zespół. Dziś na serwerze ujrzymy tylko x-kom AGO, które zagra z LDLC. “Jastrzębie” w miniony weekend wywalczyły przepustkę do zamkniętych polskich kwalifikacji do V4 FSF. Jesteśmy natomiast zaciekawieni, czego możemy spodziewać się po drużynie znad Sekwany. Samo zestawienie zapowiada się bardzo pasjonująco, bo AGO jest 29. siłą globu, podczas gdy LDLC 31.

Dwie godziny później środę zakończą “Emerytowani”, którym przyjdzie się spotkać z włoskim Glitchtech Legacy. EMERITOS BANDITOS nie mogą się na ten moment pochwalić dobrym bilansem, wszak ten wynosi 2-3, co oznacza, że jeśli dziś nie odnotują zwycięstwa, to później może być trudno o awans do fazy play-off. Włosi również rozegrali pięć pojedynków, z czego wygrali trzy. Dzisiejszą mapą będzie Dust, na którym Polacy grali dwukrotnie i dwukrotnie też wygrali. Oponent EB natomiast miał okazję poruszać się w 38. sezonie ESEA Intermediate po lokacji snajperów raz i raz również na niej triumfował. 

Harmonogram środowych spotkań polskich drużyn prezentuje się następująco:

16:00 | MAD DOG’S PACT vs. OFFSET – BO3 [Transmisja]

19:00 | x-kom AGO vs. LDLC – BO3 [Transmisja]

21:00 | EMERITOS BANDITOS vs. Glitchtech Legacy – Dust2 [Transmisja]