IzakTV

Strona główna » Walcz z najlepszymi w turnieju VALORANTA i zagraj pod okiem Nieuczesanej i Gucia!

Walcz z najlepszymi w turnieju VALORANTA i zagraj pod okiem Nieuczesanej i Gucia!

Autor: Michał Maćkowski

Jesteście gotowi na rywalizację w najnowszym tytule od Riot Games? Już teraz możecie zapisać się do turnieju VALORANTA, w którym będziecie mogli potrenować wraz z Nieuczesaną lub Guciem i wygrać najnowsze monitory gamingowe HUAWEI MateView GT 27’’!

Walka na oczach wielu kibiców i o cenne nagrody zawsze buduje w nas chęć zwycięstwa i dreszczyk emocji. Huawei przygotował dla graczy kolejny turniej pod hasłem “Osiągaj więcej”, a tym razem wszyscy chętni zmierzą się między sobą w VALORANTA. To część kampanii “Osiągaj więcej. Powered by Huawei”, która obejmuje serię angażujących aktywności dla graczy, którzy chcą wejść na wyższy poziom swoich umiejętności, realizować wyzwania i odnosić zwycięstwa. Równoległą aktywnością są kreatywne filmy na YouTube, w których twórcy realizują wyzwania i odkrywają tajemnice takich gier, jak Minecraft, World of Tanks i Riders Republic.

Graj z Nieuczesaną lub Guciem i wygrywaj nagrody

Trzeci turniej pod hasłem ,,Osiągaj więcej” organizowany przez markę Huawei skierowany jest do graczy VALORANTA. Najlepsi zawodnicy kwalifikacji będą mieli okazję zagrać pod okiem Gucia i Nieuczesanej, a ich zmagania w finałach kwalifikacji zostaną skomentowane przez wcześniej wymienioną dwójkę. Zmagania w ramach otwartych kwalifikacji do tego turnieju będą toczyły się w dniach 11 listopada (Nieuczesana) oraz 12 listopada (Gucio). Finałowe kwalifikacje odbędą się z kolei 13 listopada (Nieuczesana) oraz 14 listopada (Gucio) i wezmą w nich udział po dwie drużyny każdego influencera. Wielki finał z udziałem zespołu dowodzonego przez Nieuczesaną i drużyny prowadzonej przez Gucia zostanie rozegrany 28 listopada.

Łączna wartość nagród w turnieju wynosi prawie 30 tysięcy złotych!

Do kwalifikacji organizowanych przez wybranego przez Was trenera możecie zapisać się praktycznie w każdej chwili, bowiem etap rejestracji na dane eliminacje zamykać się będą na godzinę przed startem pierwszego pojedynku! Szczegóły dotyczące wszystkich turniejów są dostępne na dedykowanym kanale Discord, do którego mogą dołączyć wszyscy chętni gracze!

Nie zastanawiajcie się długo i pędźcie na stronę zapisów, aby móc walczyć o super nagrody, a przy okazji pokazać się szerszej publiczności VALORANTA! Pamiętajcie także, że do rozgrywek może zapisać się każdy, niezależnie od wbitej rangi czy aktualnych umiejętności! Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, w tym m.in. smartwatche HUAWEI Watch GT 2e oraz najnowsze monitory gamingowe HUAWEI MateView GT 27”, które posiadają 27-calowy zakrzywiony ekran 2K oferujący częstotliwość odświeżania na poziomie 165 Hz.