IzakTV

Strona główna » Walka o MAJORA wkracza na kolejny etap! Startują zamknięte kwalifikacje do IEM Fall

Walka o MAJORA wkracza na kolejny etap! Startują zamknięte kwalifikacje do IEM Fall

Autor: Michał Maćkowski

Już dzisiaj niektóre zespoły rozpoczną zmagania w ramach zamkniętych kwalifikacji do IEM Fall, czyli turnieju, który będzie kolejnym przystankiem w walce o tegorocznego Majora! 

Walka o tegorocznego Majora już się dla wielu zakończyła na etapie otwartych kwalifikacji. Co ważne żadna polska formacja nie zdołała przedrzeć się przez pierwszą część walk, mimo że dosyć blisko tego dwukrotnie byli gracze AVEZ, którzy na ostatniej prostej przegrywali swoje spotkania. W grze o IEM Fall z polskich drużyn pozostało jedynie Anonymo i trzech Polaków w zagranicznych formacjach.

Dzisiaj rywalizację o IEM Fall, w którym do zgarnięcia są punkty RMR rozpocznie ENCE na czele z Pawłem “dychą” Dychą i Olkiem “hadesem” Miśkiewiczem. Międzynarodowy zespół z dwójką naszych reprezentantów na start powalczy z niżej notowaną szwedzką formacją AURA. Co ważne wystarczy wygrać jedno spotkanie z dwóch, żeby awansować do głównego turnieju IEM Fall i utrzymać swoje szanse na awans na MAJORA!

Przeczytaj więcej – Znamy uczestników zamkniętych eliminacji do IEM Fall. Anonymo wciąż z szansą na Majora!

W akcji więcej dzisiaj Polaków nie zobaczymy, lecz swoje kolejne spotkania po roszadach rozegrają reprezentanci fnatic. Szwedzko-brytyjska formacja na start kwalifikacji ma naprawdę trudny orzech do zgryzienia w postaci Sinners.

Jutro natomiast do akcji wkroczą gracze Anonymo, którzy na start powalczą ze Skade, które jest faworytem do zwycięstwa. Mimo to Bułgarzy w ostatnim czasie lubią się mylić i miejmy nadzieję, że tym razem nie będą w swojej najlepszej formie, co wykorzysta nasza polska formacja i pokaże kawał dobrego CS’a. Co ważne także jutro w akcji zobaczymy także MAD Lions na czele z Filipem “tudsoNem” Tudevem, które o awans zagra z Dignitas.