IzakTV

Strona główna » War Thunder przygotowuje się do współczesnej wojny!

War Thunder przygotowuje się do współczesnej wojny!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Gaijin Entertainment ogłasza ogromną aktualizację 1.87 do opowiadającej o starcia maszyn bojowych gry akcji War Thunder, która już niedługo zmieni oblicze rozgrywki. Przesunie ona bowiem granice technologiczne drzew jednostek naziemnych, umożliwiając kierowanie pojazdami końca XX wieku, które weszły do użycia długo po Zimnej Wojnie. Poza tego rodzaju maszynami pojawią się także nowe samoloty czy okręty.

Wśród lądowych jednostek nowej, VII Ery, wymienić należy czołgi i pojazdy skonstruowane w latach 80. i 90. XX wieku. Dokładne opisy tych maszyn – ich możliwości i wyjątkowych bojowych cech – znajdą się w nadchodzących Blogach Deweloperów War Thunder, z których pierwszy niedawno miał premierę.

Jedną z godnych uwagi nowinek, o której gracze mogą się wszystkiego dowiedzieć, jest ikona współczesnych starć pancernych, czyli główna maszyna bojowa sił brytyjskich – Challenger 2. Jego nowa wersja to najnowocześniejszy sprzęt, jaki kiedykolwiek pojawił się w Brytyjskiej Armii. Dzięki aktualizacji 1.87 gracze będą mogli pokierować jednym z najlepszych czołgów świata, Challengerem 2, i poprowadzić go do wirtualnych bitew w każdym miejscu globu. Ten opracowany w połowie lat 80. XX wieku pojazd to następca Challengera 1, który służył podczas misji pokojowych i w trakcie zbrojnego konfliktu w Iraku.

Challenger 2, analogicznie do swojego poprzednika, łączy w War Thunder doskonałą mobilność z dużą siłą ognia. Maszynę chroni potężny pancerz Chobham, który sprawia, że jest to jeden z najlepiej zabezpieczonych pojazdów w grze, szczególnie na przodzie. Będzie on stanowił znaczne zagrożenie i może stawić czoło nawet najsilniejszym jednostkom, które są w grze.

O jednostkach naziemnych VII Ery, o czołgu Challenger 2 oraz o innych pojazdach i nowinkach, które pojawią się w grze dzięki aktualizacji 1.87, możecie dowiedzieć się z Blogach Deweloperów War Thunder: http://devblog.warthunder.com