IzakTV

Strona główna » War Thunder świętuje 6 rocznicę: darmowy okręt dla wszystkich!

War Thunder świętuje 6 rocznicę: darmowy okręt dla wszystkich!

Autor: Marcin Skrętkowicz
War Thunder

Gaijin Entertainment zaprasza wszystkich fanów War Thunder do wzięcia udziału w świętowaniu szóstych urodzin ich sieciowej gry akcji. Na miłośników tego tytułu czekają wydarzenia specjalne oraz turnieje pełne nagród, a także 50% zniżki w sklepie, darmowe bonusy, oznaczenia i radziecki okręt premium Ja-5M. W turnieju do zdobycia będą również czołg E-100 oraz myśliwiec He 162.

War Thunder to darmowa, międzyplatformowa gra wojenna MMO po polsku na PC, PS4, Mac oraz Linux ze społecznością ponad 15 milionów graczy na całym świecie. W walkach toczących się na lądzie, morzu i w powietrzu bierze udział ponad 800, dokładnie odwzorowanych historycznie samolotów, okrętów i czołgów począwszy od lat sprzed II Wojny Światowej, aż do okresu Zimnej Wojny. Fani gry mogą oczekiwać setek kolejnych pojazdów w nadchodzących aktualizacjach.

W ciągu zaledwie sześciu lat War Thunder urósł z symulatora lotnictwa do ogromnej gry akcji w której zasiąść można za sterami ponad 1000 różnych pojazdów – czołgów, samolotów, śmigłowców a także okrętów pochodzących z okresów historycznych od lat 30. do 90. XX wieku. Szósta rocznica to idealna okazja do rozbudowania zestawu swoich maszyn, a także szansa na odblokowanie rzadkich unikatów.

W dniach 1 – 5 listopada wszyscy gracze, którzy uzyskają pięć zwycięstw w bitwach morskich otrzymają radziecki okręt Ja-5M. Każdy, kto wygra chociaż jedną bitwę, otrzyma także ekskluzywne odznaczenie „6 lat War Thunder”.

W specjalnych turniejach do wygrania czekać będą superciężki czołg E-100 oraz myśliwiec odrzutowy He 162 A-1. Mecze dostępne są w każdym trybie trudności, zarówno dla graczy solo jak i drużynowych. Jedno jest pewne – jest o co walczyć, ponieważ wymienione wyżej maszyny nie są dostępne w inny sposób. Zwycięzcy otrzymają kupon, który mogą wykorzystać lub sprzedać na rynku.

Świętowanie rocznicy potrwa do 10 listopada.