IzakTV

Strona główna » Warsztat Steam potrafi zadziwiać! Powstała aim mapa generująca teren na 30 000 000 kombinacji.

Warsztat Steam potrafi zadziwiać! Powstała aim mapa generująca teren na 30 000 000 kombinacji.

Autor: Michał Maćkowski

Wiemy dobrze, że ludzie potrafią być kreatywni. Dobrym przykładem tego jest Warsztat Steam, gdzie możemy znaleźć przeróżne, często interesujące prace społeczności. Niedawno ukazało się coś zupełnie nowego, co pozwala generować mapę na trzydzieści milionów kombinacji

Warsztat Steam jest naprawdę bogaty w przeróżne treści. Wśród setek tysięcy map może znaleźć praktycznie wszystko. Dzięki warsztatowi i twórcom map możemy trenować m.in. swoje umiejętności strzeleckie. Służą do tego specjalne mapy, a niektóre z nich przedstawiliśmy w osobnym artykule.

Teraz natomiast chcielibyśmy Wam przedstawić nową mapę w warsztacie Steam, która zaledwie ma jeden dzień. Mapa miała swoją premierę 15 stycznia i do tej pory mało, kto jeszcze o niej słyszał. Nieco jest to dziwne, ponieważ plansza może bowiem wygenerować trzydzieści milionów kombinacji aim mapy.

Twórcą mapy jest Rosjanin posługujący się w Internecie nickiem Orel. To właśnie on stworzył mapę, która oparta jest na Inferno i może zostać wygenerowana w trzydziestu milionach kombinacji. Ciężko sobie nawet wyobrazić to w rzeczywistości. Wyczyn Rosjanina naprawdę jest godny uwagi.

Na AIM ROGUE INFERNO mapy mogą być generowane: symetrycznie, pół symetrycznie lub niesymetrycznie. Wszystko zależy od tego, jak ustawimy generowanie. Oczywiście na mapce nie zabrakło możliwości wyboru broni czy ilości życia. Mapa dostępna jest dla wszystkich i można ją pobrać z warsztatu Steam.

Warsztat SteamWarsztat SteamWarsztat SteamWarsztat Steam