IzakTV

Strona główna » Wczoraj spora niespodzianka, jak będzie dziś? Startuje drugi dzień Flashpoint 3!

Wczoraj spora niespodzianka, jak będzie dziś? Startuje drugi dzień Flashpoint 3!

Autor: Michał Maćkowski

Pierwszy turniej w drodze na Majora już na początku przyniósł nam naprawdę sporą niespodziankę. Dzisiaj natomiast czekają nas dwa kolejne spotkania, w których zobaczymy dobrze znane ekipy.

Wczoraj wreszcie wystartował pierwszy turniej o punkty RMR, które prowadzą zespoły na Majora. Trzeci sezon Flashpoint już na dzień dobry zaskoczył kibiców, bowiem DBL Poney zrobiło sobie przekąskę z Vitality. Kucyki zmiażdżyły pszczoły i w kolejny meczu zmierzą się z Astralis. Duńczycy natomiast po niemałych problemach zdołali pokonać OG. Więcej informacji na temat wczorajszego dnia znajdziecie tutaj.

Dzisiaj do gry wkroczą kolejne cztery zespoły. Na start wtorkowych zmagań BIG zmierzy się z Complexity. Obydwie ekipy nie spisują się ostatnio zbyt dobrze, co pokazał niedawno zakończony DreamHack Masters Spring, na którym żadna z wyżej wymienionych formacji nie zdołała awansować do play-offów. Ostatecznie drużyny uplasowały się na 9-12 miejscu.

Na zakończenie wtorku mousesports powalczy z fnatic. Ostatni pojedynek tych zespołów lepiej zakończył się dla formacji Robina “ropza” Koola, która podczas półfinału trzeciego sezonu Snow Sweet Snow pokonała Szwedów wynikiem 2:1. Co ciekawe międzynarodowy zespół awansował do trzeciego sezonu Flashpoint z zamkniętych kwalifikacji, które udało im się wygrać.

Harmonogram na dziś

ComplexityvsBIG18:00 (BO3)
fnaticvsmousesports21:00 (BO3)

Wszystkie dzisiejsze spotkania z Flashpoint 3 możecie oglądać z polskim komentarzem na kanale GoodGame League.