IzakTV

Strona główna » Poznaliśmy osiem kolejnych drużyn na WESG 2017 Asia & Pacific

Poznaliśmy osiem kolejnych drużyn na WESG 2017 Asia & Pacific

Autor: Rafał Rudnicki

WESG 2017 dla Azji i Pacyfiku zbliża się wielkimi krokami. W zeszłym tygodniu potwierdzono osiem nowych drużyn na nadchodzące wydarzenie.

 

W kwalifikacjach południowej i południowo-wschodniej Azji miejsca wywalczyły sobie ekipy GameTV oraz UTM. W kolejnych zawodach, które tym razem dotyczyły Nowej Zelandii i Pacyfiku, najlepiej poradziła sobie ekipa Parallax. To miks składający się z zawodników Tainted Minds (“ofnu” i “zewsy”), SYF (“RaZ” i “LONS”) oraz z AWP-era Kings, Simona “Sico” Williamsa. “Królowie” zresztą wraz z Team Control zgarnęli sloty w kwalifikacjach australijskich. B.O.O.T-d[S], jak łatwo można było przewidzieć, awansowało po zwycięstwie w eliminacjach Singapuru. Co ciekawe, ich przeciwnik oddał mecz finałowy, ze względu na nachodzące na siebie rozgrywki w innym turnieju. Finałową ósemkę zamykają Recca i Mineski, lecące na WESG 2017 dla Azji i Pacyfiku odpowiednio z Indonezji i z Filipin.

Zestawienie aktualnie poznanych drużyn biorących udział w tytułowym wydarzeniu znajdziecie w tabeli poniżej. Turniej rozpoczyna się w dniach 11-14 stycznia. Nadal zostało 6 wolnych slotów do uzupełnienia.

 

 Flash New4
Fire Dragoon SZ Absolute
 Chosen5 Gambit
 Parallax Kings
 Control GameTV
 UTM Recca
 B.O.O.T-d[S] Mineski