IzakTV

Strona główna » Wielka klęska… Anonymo spada z ESEA Premier do ESEA Advanced

Wielka klęska… Anonymo spada z ESEA Premier do ESEA Advanced

Autor: Krzysztof Sarna

To nie tak miało wyglądać… Anonymo Esports przegrało spotkanie ze Sprout i tym samym spadło z ESEA Premier do ESEA Advanced.

Poza spadkiem Anonymo ujrzeliśmy jeszcze porażkę Izako Boars, przez co “Dziki” odpadły z Domination League. Jedynie wygrało dziś MAD DOG’S PACT z Wisłą Kraków.

Środa rozpoczęła się od niesamowicie pasjonujących derbów pomiędzy MAD DOG’S PACT a Wisłą All iN! Games Kraków. W ostatecznym rozrachunku to podopieczni Vincenta “vinSa” Joezfiaka wygrali ten mecz wynikiem 2:1. Już na Vertigo było bardzo ciekawie, bo to Biała Gwiazda miała sześć oczek zaliczki (13:7), ale przegrała tę mapę do czternastu. Poddenerwowani takim stanem rzeczy Grzegorz “SZPERO” Dziamałek i jego koledzy zmiażdżyli PACT na Overpassie, wygrywając go 16:6. Kwintesencją całego pojedynku był Nuke. Ponowne błędy po stronie organizacji z Krakowa doprowadziły do klęski. Mowa tu przecież o wygrywaniu 13:5 czy 15:14, a przegraniu mapy w dogrywce do szesnastu. MAD DOG’S PACT zagra jutro w półfinale drugiego sezonu Domination League przeciwko GamerLegion.

Poza Wisłą z Domination League odpadło jeszcze Izako Boars. “Dziki” były dziś praktycznie bez szans w potyczce z MAD Lions, którą przegrały rezultatem 0:2. Nie szło ani na Inferno, na którym “Lwy” triumfowały 16:8 ani na Nuke’u, bo na nim IB uległo do siedmiu. W walce o finał gracze Jakuba “kubena” Gurczyńskiego zmierzą się z forZe.

Największą klęską, jaka dotknęła w ostatnich dniach polskiego CS-a jest spadek Anonymo Esports do ESEA Advanced. “Anonimowi” przegrali 1:2 w decydującej potyczce ze Sprout. Jednak spotkanie to zaczęło się najlepiej, jak się dało, bo podopieczni Adriana “imd” Piepera wygrali Mirage’a 16:4 Na Duście było ciekawie, bo Paweł “innocent” Mocek i spółka przegrywali 4:11, ale wyszli nawet na prowadzenie 14:13. Na tym się jednak skończyło, bo ekipa z Niemiec wygrała trzy odsłony z rzędu, przez co doszło do remisu w całym starciu. O wszystkim musiał przesądzić Nuke, ale tak wyszło, że ekipa z Polski na nim nie grała niczego wybitnego. Rezultat? 7:16 i spadek…

Wyniki środowych spotkań polskich drużyn prezentują się następująco:

MAD DOG’S PACT 2:1 Wisła All iN! Games Kraków – Vertigo 16:14, Overpass 6:16, Nuke 19:16

Izako Boars 0:2 MAD Lions – Inferno 8:16, Nuke 7:16

Anonymo Esports 1:2 Sprout – Mirage 16:4, Dust2 14:16, Nuke 7:16