IzakTV

Strona główna » Wielki potencjał. KubiK wybrał skład PRIDE Academy

Wielki potencjał. KubiK wybrał skład PRIDE Academy

Autor: Patryk Bryk
Pride

Za nami bardzo ważny weekend dla organizacji PRIDE. Po roku zmagań wybrali oni dwa składy PRIDE Academy oraz PRIDE Talent Academy. Dzisiaj odbyły gry finalizujące główną akademię PRIDE.

 

Kiedy Kuba “KubiK” Kubiak przestał być trenerem głównego zespołu PRIDE i rozpoczął nowy projekt pod nazwą “PRIDE ACADEMY”. Do pierwszego etapu zgłosiła się masa graczy, którzy chcieli reprezentować barwy tego zespołu. Przez prawie rok odbywała się ścisła selekcja, w której wybranych zostało wczoraj 6 zawodników do PRIDE Talent Academy oraz dzisiaj 5 do PRIDE Academy.

Prowadzącym w zespole akademii będzie Kamil “PacHi” Pachucki. Rolą snajpera zajmie się Hubert “Raves” Muszyński. Pozostałe role rozdzielą między sobą Łukasz “splawik” Jahns, Adrian “Zorineq” Kołodziejski oraz Grzegorz “grzes1x” Bianga.

Jeszcze przed eventem powiedzieliśmy sobie z Adrianem i Grześkiem, że dostajemy się we trójkę. Z PacHim i Ravesem nie miałem okazji grać, ale wiem, że są dobrymi zawodnikami. W końcu mam drużynę z prawdziwego zdarzenia, z którą będę spędzał całe dnie – tak o wyborze mówi Łukasz “splawik” Jahns – PRIDE to dobra organizacja i cały event stał na naprawdę wysokim poziomie. Liczę na to, że będę mógł się tutaj rozwijać. – kontynuował młody gracz. Ciężko się z tymi słowami nie zgodzić, bo KubiK poświęcił temu projektowi sporą ilość czasu. Jeżeli zaangażowanie zawodników będzie na takim samym poziomie to szybko podbiją oni serca kibiców CS:GO.

 

PRIDE Academy line-up:

Kamil “PacHi” Pachucki
Hubert “Raves” Muszyński
Łukasz “splawik” Jahns
Adrian “Zorineq” Kołodziejski
Grzegorz “grzes1x” Bianga
Kuba “KubiK” Kubiak – trener

 

PRIDE Talent Academy line-up:

Bartłomiej “BGG” Gawlas
Adrian “SAYN” Łączyński
Mikołaj “Miki z Afryki” Szemraj
Kamil “SprinT” Gielo
Bartek “ememm” Domagała
Aleksander “orleoko” Cheś – trener