IzakTV

Strona główna » Wielki powrót TaZa i Neo na IEM Cologne? Startuje turniej najlepszych krajowych drużyn!

Wielki powrót TaZa i Neo na IEM Cologne? Startuje turniej najlepszych krajowych drużyn!

Autor: Michał Maćkowski

Powrót Wiktora “TaZa” Wojtasa i Filipa “Neo” Kubskiego na IEM Cologne okrzyknięto by powrotem stulecia. Dzisiaj Honoris rozpoczyna walkę w ESL National Championships Global Playoff o miejsce w fazie play-in jednego z najpopularniejszych turniejów z historii CS:GO. 

Wiele kontrowersji pojawiło się ostatnio, a to dlatego że tytuł mistrza polski odebrany został graczom x-kom AGO. Z tego powodu zwycięstwo wpadło na konto Honoris, które dzięki tytułowi rozpoczyna rywalizację w ESL National Championships Global Playoff, czyli turnieju, w którym udział biorą najlepszej drużyny z danych krajów, które wygrały ligi od ESL.

Tak o to Honoris już dzisiaj może postawić pierwszy krok ku IEM Cologne 2021. Na start polski zespół zmierzy się z EC Brugge, gdzie również gra dwóch naszych rodaków – Mateusz “matty” Kołodziejczyk oraz Mateusz “n0tice” Wolniak. Dzisiejszy pojedynek z udziałem aż siedmiu Polaków zainauguruje cały turniej, a jest o co walczyć.

Drużyna, która zajmie pierwsze miejsce zagra na IEM Cologne lub na IEM Summer. Natomiast ekipa, która przegra w finale otrzyma slota w turnieju, którego nie wybrał zwycięstwa. W przypadku wygranej, ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa w półfinale powalczy ze Sprout lub Sangal.

Honoris vs EC Brugge – 16:15 (BO3, transmisja)