Winstrike zdeklasowało Wisłę Kraków w LOOT.BET 5

Autor: Piotr Ossowski
Wisła All in!

Spotkanie rozgrywane w porze obiadowej nie poszło po myśli polskiej formacji Białej Gwiazdy. SZPERO i spółka ulegli Winstrike 0:2.

Pierwszą dzisiejszą mapą był Mirage, który był wyborem Polaków. Jednak już od początku to inicjatywę nad spotkaniem mieli rywale zza wschodniej granicy. Pomimo wygranej rundy pistoletowej przez Wisłę Kraków, odpowiedź Winstrike nadeszła od razu. Rywale polskiej ekipy odpowiedzieli przełamaniem i później pewną grą zapewnili sobie zwycięstwo w pierwszej połowie 9:6. Dobra gra po stronie terrorystów była kontynuowana także po zmianie stron. Choć zawodnicy Białej Gwiazdy zdołali objąć prowadzenie 12:10, nie poradzili sobie z Winstrike, które w odpowiednim momencie się obudziło i wykończyło spotkanie pokonując Polaków 16:12.

Druga mapa odbyła się bez historii. Bardzo słaby występ Wisły Kraków na Duście 2 poskutkował przegraną pierwszą połową 1:14. Druga część rozpoczęła się wygraną rundą pistoletową przez polską formację, ale i to nie pomogło w powrocie. Winstrike wygrało 16:4.

Wisła Kraków spadła do dolnej drabinki rozgrywek LOOT.BET 5, gdzie będą czekać na zwycięzcę pojedynku SJ vs Nordavind. Przypomnijmy, że w puli zawodów jest 30 000$, a triumfator zgarnia 18 000$ nie wychodząc z domu.

Wisła Kraków 0:2 Winstrike (Mirage 12:16, Dust 2 4:16)