IzakTV

Strona główna » Wisła All in! Games Kraków lepsza od AVEZ w ramach Nine to Five 4

Wisła All in! Games Kraków lepsza od AVEZ w ramach Nine to Five 4

Autor: Michał Maćkowski

Za nami pierwsze spotkania w fazie pucharowej czwartego turnieju Nine to Five. Po raz drugi w tym turnieju lepsi od zawodników AVEZ okazali się gracze Wisły All in! Games Kraków. Awans do ćwierćfinału zgarnęli także reprezentanci Sprout.

Sprout na pokładzie z Dychą i Snatchiem zgarnęło awans do ćwierćfinału czwartego już turnieju Nine to Five. Niemiecko-polski skład pokonał rosyjskie forZe, które dopiero w ostatnim spotkaniu grupowym awansowało do play-offów. Reprezentantom niemieckiej organizacji do awansu do ćwierćfinału wystarczyły dwie mapy, które wpadły ich łupem do 13 i 14.

Sprout vs forZe – 2:0

  • Nuke – 16:13
  • Inferno – 16:14

Po zakończonym spotkaniu Sprout przenieśliśmy się na polskie derby. Wisła All in! Games Kraków oraz AVEZ miały okazję już po raz drugim zmierzyć się między sobą w ramach czwartego turnieju Nine to Five. Za pierwszym razem lepsi okazali się reprezentanci białej gwiazdy. Tym razem nie było inaczej i to ponownie ekipa Grzegorza “Szpero” Dziamałka okazała się lepsza od ośmiornic. Zawodnikom Wisły Kraków wystarczyły dwie wygrane mapy do 12 na Mirage i 7 na Trainie.

Wisła All in! Games Kraków vs AVEZ – 2:0

  • Mirage – 16:12
  • Train – 16:7

Już jutro ponownie Polacy powalczą w ramach czwartego sezonu Nine to Five. Wisła All in! Games Kraków w ćwierćfinałowym spotkaniu podejmie K23, a Sprout zmierzy się z Gambit Youngsters.