Wisła All in! Games Kraków o krok od awansu do fazy pucharowej ósmego sezonu LOOT.BET

Autor: Michał Maćkowski

Wisła All in! Games Kraków utrzymuje naprawdę dobrą formę. Wczoraj biała gwiazda pokonała HAVU w drugim spotkaniu w ramach ósmego sezonu LOOT.BET.

Wisła All in! Games Kraków pędzi jak struś pędziwiatr przez fazę grupową kolejnego turnieju internetowego. Tym razem zespół Grzegorza “Szpero” Dziamałka wygrał wczoraj swoje drugie spotkanie w ramach ósmego sezonu LOOT.BET, pokonując pewnie HAVU.

Drugie spotkanie Polacy rozpoczęli od Mirage, gdzie początek ewidentnie należał do nich. Zwycięstwo rundy pistoletowej i stabilna gra pozwoliła Wiśle Kraków wygrywać aż 6:2. Niestety potem gra nieco się posypała, a HAVU złapało naszych rodaków, przegrywając przed zmianą stron tylko jednym punktem. Po zmianie stron Finowie dogonili i przegonili Polaków, dzięki wygranej rundzie pistoletowej. Przy stanie 8:10 biała gwiazda ponownie rozpoczęła swoją dobrą passę, która nie zatrzymała się już do końca pierwszej mapy, dzięki czemu polska drużyna wygrała Mirage 16:10.

Chwilę później drużyny przeniosły się na Traina. Tutaj niestety bardzo dobry początek zaliczyło HAVU, które grając po stronie broniącej, wygrało sześć pierwszych rund. Jednak chwile później Wisła All in! Games odpowiedziała z niezłym rozmachem. Wiślacy wrócili do gry i po pierwszej połowie przegrywali zaledwie jednym punktem. Po zmianie stron biała gwiazda wróciła ponownie do dobrej gry, dzięki czemu druga połowa była jednostronna. Polacy oddali rywalom zaledwie jeden punkty, wygrywając pociągi rezultatem 16:9.

Wisła All in! Games Kraków vs HAVU – 2:0

• Mirage – 16:10
  • Train – 16:9

W pierwszym spotkaniu o awans do fazy pucharowej LOOT.BET 8 Wisła All in! Games Kraków może powalczyć z Virtus.pro lub zwycięzcami meczu Izako Boars/Nemiga i Heretics/c0ntact.