Wisła All in! Games Kraków przejeżdża się po ACTINA PACT w ramach 35 sezonu ESEA MDL

Autor: Michał Maćkowski

Za nami polskie derby! Wisła All in! Games Kraków na start swojej przygody z 35 sezonem ESEA MDL gromi ACTINA PACT.

Pierwsze spotkanie i od razu trzy punkty. Wisła All in! Games fantastycznie rozpoczęła 35 sezon ESEA MDL. Reprezentanci białej gwiazdy w swoim pierwszy spotkaniu podejmowali drugi polski zespół – ACTINA PACT.

Polskie derby rozegrane zostały na Trainie, gdzie pistoletówkę zwyciężyli zawodnicy PACT’u. Jednak po uporaniu się z problemami finansowymi ekipa Grzegorza “Szpero” Dziamałka szybko dogoniła rywali i wyrównała. Przy stanie 2:2 ponownie na krótkie prowadzenie wyszła ekipa Dawida “lunAtica” Cieślaka, która jednak nie potrafiła uciec rywalowi. Dlatego chwilę później ponownie do głosu odezwali się gracze białej gwiazdy, którzy fantastycznie zagrali po stronie atakującej, wygrywając aż jedenścia rund.

Druga połowa spotkania nie miała długiej historii. Wisła All in! Games Kraków nadal kontrolowała przebieg spotkania, a postawiony krakowski mur był nie do przejścia dla zawodników ACTINY PACT. Zespół pod dowództwem Mariusz “Loorda” Cybulskiego nie oddał rywalowi w drugiej połowie żadnego punktu, zwyciężając spotkanie 16:4.

Wisła All in! Games Kraków vs ACTINA PACT – 16:4 (Train)