IzakTV

Strona główna » Wisła Kraków coraz bliżej Budapesztu; Biała Gwiazda polskim reprezentantem podczas International Cup!

Wisła Kraków coraz bliżej Budapesztu; Biała Gwiazda polskim reprezentantem podczas International Cup!

Autor: Marcin Kapusta
Wisła

Wisła All In! Games Kraków okazała się najlepsza podczas polskich zamkniętych kwalifikacji do V4 Future Sports Festival 2021. Tym samym nadal ma szansę wystąpić w prestiżowym węgierskim turnieju!

Reprezentanci Białej Gwiazdy w ćwierćfinale zamkniętych eliminacji pokonali 4Fun Mateusza “Bożydara” Jaworskiego, natomiast w półfinale z kwitkiem odprawili FREESTYLE, czyli miks Piotra “morelza” Taterki i Dominika “GruBego” Świderskiego. W finale górnej drabinki niespodziewanie wygrali z x-kom AGO. I tego zwycięstwa wcale nie należy upatrywać w formie szczęścia, ponieważ dziś Wiślacy ponownie udowodnili swoją wyższość, sensacyjnie pokonując Jastrzębie 3:0 w wielkim finale. Warto wspomnieć, że starcie rozpoczęli z przewagą jednej mapy. Na Anciencie triumfowali wynikiem 16:8, natomiast na Duście II 16:12.

Generalna klasyfikacja polskich zamkniętych kwalifikacji do V4 FSF wygląda następująco:

  • 7/8. miejsce –  4Fun,  Dr. Pepper Team
  • 5/6. miejsce –  FREESTYLE,  HONORIS
  • 4. miejsce –  Ungentium Esports
  • 3. miejsce –  Izako Boars
  • 2. miejsce –  x-kom AGO
  • 1. miejsce –  Wisła All In! Games Kraków

Przed podopiecznymi Mariusza “Loorda” Cybulskiego ostatni etap zmagań o bilet do V4 Future Sports Festival. Czeka ich bowiem występ w International Cup, który odbędzie się w dniach 15 września-7 października. Podczas tego turnieju osiem drużyn powalczy o cztery przepustki do węgierskiego wydarzenia.

Aktualna lista uczestników International Cup prezentuje się następująco:

 ONYX 4glory Esports Infinite Gaming eSuba
 Team Fiend Budapest Five Wisła KrakówTBD