IzakTV

Strona główna » Wisła Kraków, PACT oraz Izako Boars zaczynają przygodę z drugim sezonem Domination League

Wisła Kraków, PACT oraz Izako Boars zaczynają przygodę z drugim sezonem Domination League

Autor: Krzysztof Sarna

Czas na kolejne, nowe przygody, a może i zawojowanie międzynarodowej sceny. Aż trzy drużyny z Polski rozpoczynają zmagania w turnieju Domination League. Na serwerach ujrzymy dziś Wisłę Kraków, PACT, a także Izako Boars.

Pierwsze spotkanie z udziałem polskiej ekipy, z zasadniczo to polskich ekip rozpocznie się o godzinie 11:00. To właśnie o tej porze rozegrają się polskie derby pomiędzy Wisłą All iN! Games Kraków a MAD DOG’S PACT. Z pewnością wiele osób ciekawi aktualna dyspozycja Białej Gwiazdy, a to za sprawą bootcampu, który miał miejsce w ostatnich dniach. Organizacja z Krakowa wraca do gry także po chwilowej przerwie, wszak swoje ostatnie zawody rozegrała 16 czerwca. Natomiast PACT radzi sobie całkiem nieźle, bo wygrało dwa starcia w play-offach 37. sezonu ESEA Advanced, ale wczoraj doszło do pierwszego potknięcia.

Dopiero dziewięć godzin później do akcji wkroczy Izako Boars. Przed podopiecznymi Bartosza “Hypera” Wolnego niełatwe zadanie, bo po przeciwnej stronie stać będzie KOVA. Finowie w ostatnim czasie najlepiej sobie nie radzili. Wystarczy przytoczyć ich ostatnie wyniki, a te nie prezentują się oszałamiająco. Mówimy tu przecież o 12-14 miejscu na Elisa Invitational Summer 2021 Regionals, czy też niewyjściu z regionalnego etapu na Spring Sweet Spring 3. Do tego dochodzi jeszcze 25-32 pozycja zajęta na Pinnacle Cup II. Te rezultaty nie sprawiają natomiast, że to IB jest faworytem, bo przecież w szeregach “Dzików” doszło nie tak dawno do zmian. W składzie pojawił się przecież Paweł “byali” Bieliński, Arek “Vegi” Nawojski oraz Karol “Enzo” Lasota. Ameryki nie odkryjemy, jeśli stwierdzimy, że do zgrania bezsprzecznie potrzeba będzie trochę czasu.

Harmonogram wtorkowych spotkań polskich drużyn prezentuje się następująco:

11:00 | Wisła All iN! Games Kraków vs. MAD DOG’S PACT – BO3 [Transmisja] 

20:00 | Izako Boars vs. KOVA – BO3 [Transmisja]