IzakTV

Strona główna » Wisła Kraków z awansem do Spring Sweet Spring 2! Izako Boars o awans zagra jutro

Wisła Kraków z awansem do Spring Sweet Spring 2! Izako Boars o awans zagra jutro

Autor: Krzysztof Sarna

Kolejny, przedostatni dzień turnieju Spring Sweet Spring 2 Regionals jest już za nami. Wisła All iN! Games Kraków przypieczętowała awans do głównego etapu zmagań. Z kolei Izako Boars dzięki zwycięstwu o awans zagra jutro.

Czwartek rozpoczął się od wygranej Izako Boars z OFFSET wynikiem 2:0. Dziś w szeregach “Dzików” obserwowaliśmy Pawła “byaliego” Bielińskiego zamiast Michała “mono” Gabszewicza. Pojedynek o przetrwanie w turnieju rozpoczął się od Inferno, na którym IB rozpoczęło po stronie antyterrorystów. Pierwsza część zakończyła się pomyślnie, bo ekipa z Polski wygrała rezultatem 9:6. Po przerwie podopieczni Bartosza “Hypera” Wolnego coraz bardziej zbliżali się do domknięcia tej areny, bo na tablicy wyników widniało 13:9. Chwilę później zaczęło się robić jeszcze ciekawiej, bo Portugalczycy byli o krok od remisu (12:13), ale na tym z ich strony się zakończyło, bo Izako Boars wygrało 16:12. Następnie rywalizacja przeniosła się na Traina. Na nim było jeszcze lepiej, bo Daniel “STOMP” Płomiński i jego koledzy również wygrali 9:6 w pierwszej części, ale w ostateczności starcie zakończyło się 16:10, a całe starcie 2:0. “Dziki” wyrównały swój bilans, który aktualnie wynosi 2-2 i już jutro zagrają w pojedynku, który zadecyduje o wszystkim.

Do Spring Sweet Spring 2 awansowała dziś Wisła All iN! Games Kraków, która zwyciężyła z Sangal 2:0. Ten mecz zainicjował wybrany przez Wiślaków Mirage. Biała Gwiazda poradziła sobie na nim bardzo dobrze, bo wygrała go 16:8. Zdecydowanie inaczej było na Vertigo, bo na nim naprawdę było ciasno. Jednak to lepiej radzili sobie zawodnicy Mariusza “Loorda” Cybulskiego, którzy w pewnym momencie wygrywali 14:10, ale to Turkowie mieli punkt mapowy. W ostateczności o triumfie zadecydowały dogrywki, ale nie jedna, a trzy. Koniec końców klub z Krakowa wygrał 25:22, co przełożyło się na ogólny rezultat 2:0. 48. zespół świata będzie miał jeszcze szansę jutro na awans, natomiast Wisła Kraków zacznie zmagania w głównym etapie w przyszłym tygodniu.

Wtorkowe wyniki polskich zespołów prezentują się następująco:

Izako Boars 2:0 OFFSET – Inferno 16:12, Train 16:10

Wisła All iN! Games Kraków 2:0 Sangal – Mirage 16:8, Vertigo 15:22