IzakTV

Strona główna » World of Tanks: Mercenaries aktualizacja 4.10 wprowadza w życie oczekiwane zmiany przez graczy.

World of Tanks: Mercenaries aktualizacja 4.10 wprowadza w życie oczekiwane zmiany przez graczy.

Autor: Marcin Skrętkowicz
World Of Tanks

Aktualizacja 4.10 do World of Tanks: Mercenaries przynosi ze sobą zmiany w interfejsie użytkownika. Z nowym wskaźnikiem wartości pancerza dowódcy nie muszą już zgadywać, ile czołg ma pancerza. Podświetlając wybrany element zostanie wyświetlona dokładna wartość zamiast odległości od celu. To skończy zgadywanie, a pozwoli na zwiększenie taktyki strzałów. 

World of Tanks: Mercenaries to drużynowa, sieciowa gra akcji typu MMO poświęcona starciom wojsk pancernych i stworzona przez Wargaming West z siedzibą w Chicago, USA. Gracze biorą udział w zaciekłych bitwach czołgów 15 kontra 15 z przeciwnikami z całego świata. Mogą stanąć do walki na ponad 90 różnych mapach i objąć dowodzenie nad swoim ulubionym pojazdem z wyboru ponad 700 różnych czołgów należących do arsenałów 10 narodów. Po raz pierwszy w historii serii World of Tanks, nowa linia fabularna Mercenaries pozwala graczom nie opowiadać się po stronie żadnej z nacji i siąść u sterów jednego z nowych, potężnych czołgów, dostępnych ekskluzywnie na konsole.

Fani gry z radością powitają nowe kamuflaże dla czołgów czechosłowackich, włoskich, ZSRR i niemieckich. Zgodnie z oczekiwaniami graczy ulepszono rotację map oraz przeprowadzono balans czołgów.

Od 21 do 27 strategów i taktyków ucieszy nowa wersja trybu RTS – Commander Mode. Ulepszono znacznie sterowanie (włączając w to obsługę klawiatury i myszy), dodano nowe czołgi i zupełnie nowa mapę – Berlin.

Dostępne czołgi premium poszerzyły się o dwa nowe modele Mauerbrecher VK 168.01 (P) oraz ELC Even 90. Dostępny do 10 czerwca Mauerbrecher VK 168.01 (P) charakteryzuje się mocnym pancerzem, którym osłonicie sojuszników i mocnym działem mogącym zadawać ponad 440 punktów uszkodzeń na pojedynczy strzał. ELC Even 90 to lekki czołg, bardzo mobilny i dający doskonałe wsparcie ogniowe tam, gdzie drużna go akurat potrzebuje. Ta francuska maszyna dostępna jest do 11 czerwca.

Powracają również lubiane przez społeczność „deals of the week”. Tylko w tym tygodniu kupicie taniej aż o 50% Bear KV-122 i owoc współpracy ze szwedzką grupą powermetalową Sabaton – czołg Primo Victoria!