IzakTV

Strona główna » World of Tanks na konsolach nowej generacji!

World of Tanks na konsolach nowej generacji!

Autor: Marcin Skrętkowicz

World of Tanks na konsolach z radością informuje, że popularna, drużynowa gra o bitwach czołgów jest dostępna na PlayStation®5 i Xbox Series X/S.

World of Tanks na konsolach to drużynowa, sieciowa gra akcji typu MMO poświęcona starciom wojsk pancernych. Gracze biorą udział w zaciekłych bitwach czołgów 15 na 15 z przeciwnikami z całego świata. Mogą stanąć do walki na ponad 90 różnych mapach i objąć dowodzenie nad swoim ulubionym pojazdem z wyboru ponad 740 różnych czołgów należących do arsenałów 11 narodów. W World of Tanks na konsolach gra ponad 20 milionów graczy z całego świata, a gra jest dostępna na wszystkie generacje PlayStation 4 & 5, Xbox One, Xbox Series s & X. World of Tanks na konsolach można pobrać za darmo przez PlayStation Network lub Xbox Live, a na PlayStation 4 Pro, Playstation 5 i Xbox One X, Xbox Series S i X dostępna jest oszałamiająca rozdzielczość 4K oraz wsparcie HDR. W epicki, narracyjny tryb War Stories można także grać za darmo i odkrywać regularnie dodawane epizodyczne opowieści, które dają graczom szansę na odwrócenie biegu historii we wciągających bitwach dla pojedynczego gracza lub kooperacyjnych starciach.

Tytuł ucieszy oko czołgistów na nowej generacji rozdzielnością natywnego 4K, 60 klatkami animacji na sekundę, szybszymi czasami ładowania oraz jeszcze bardziej precyzyjnym sterowaniem. Na konsolach PlayStation®4 i Xbox One pobrano go już ponad 20 000 000 razy, a teraz do zabawy dołączą gracze PlayStation 5 i Xbox Series X i S dzięki rozgrywce cross platformowej i cross generacyjnej, którą oferuje World of Tanks.

To oznacza, że czołgiści mogę kontynuować rozgrywkę w na nowych urządzeniach Sony i Microsoftu, albo pozostać przy obecnych sprzętach. Nic nie stoi tez na przeszkodzie, aby grać na obu generacjach na zmianę. Cały osiągnięty postęp jest dostępny bez względu na wybraną platformę.

Dyrektor kreatywny TJ Wagner mówi: „Jestem niesamowicie dumny, że jako jedna z pierwszych gier-usług możemy ogłosić wsteczną kompatybilność na nowej generacji konsol. Dzięki sukcesowi jaki odnosimy z grą przez ostatnie 6 i pół roku możemy poszczycić się ponad 20 000 000 graczy w naszej grze i cieszę się, że teraz World of Tanks jest dostępne na najpotężniejszych konsolach w historii.”