IzakTV

Strona główna » World of Warships: Legends osiąga 1 000 000 graczy na konsolach!

World of Warships: Legends osiąga 1 000 000 graczy na konsolach!

Autor: Marcin Skrętkowicz

World of Warships: Legends na konsolach PlayStation4 i Xbox One weszło w fazę wczesnego dostępu miesiąc temu, a już może poszczycić się ponad milionem graczy na całym świecie! Zespół deweloperski pracuje teraz nad dalszymi usprawnieniami i ulepszeniami tytułu dla graczy, aby przyjemność z walki na morzach i oceanach była jeszcze większa.

World of Warships: Legends to zupełnie nowe wcielenie popularnej marki World of Warships, które wykorzysta pełną moc współczesnych konsol domowych. Tytuł tworzony jest w studiu Wargaming St. Petersburg przez zespół stojący za wersją PC. Poza wyjątkowymi, emocjonującymi bitwami legendarnych okrętów i ich dowódców, World of Warships: Legends będzie wyróżniać się zawartością i możliwościami dostępnymi tylko na konsolach. Premiera na systemach PlayStation®4 i Xbox One planowana jest na 2019 rok.

Po pierwsze wystartowała pierwsza kampania dla graczy, w której nagrodą główną jest możliwość zdobycia amerykańskiego krążownika premium Atlanta. Wykonując misje i zadania otrzymamy rozmaite nagrody do gry takie jak kamuflaże, insygnia dla dowódców, dni konta premium czy mnożniki doświadczenia.

Po drugie gracze mogą liczyć na darmowy zestaw i zestawy startowe. Te nowe opcje pomogą graczom płynąć do zwycięstwa. Niektóre z nich mogą zawierać amerykański pancernik Texas, brytyjski niszczyciel Campbeltown, kapitana Willis Lee wraz z kredytami, dublonami, kontem premium i kamuflażami.

Po trzecie do gry przypłyną nowe okrety premium w tym miesiącu. Będą to dwa pancerniki – brytyjski HMS Warspite i amerykański Arizona oraz japoński niszczyciel Kamikaze.

World of Warships: Legends nie jest prostą konwersją na PlayStation4 i Xbox One znaną z komputerów osobistych. Tytuł został przygotowany od podstaw na obecną generację konsol i wykorzystuje ich moc oraz unikatowe możliwości.