IzakTV

Strona główna » Wspomagaj WOŚP i zgarnij koszulkę Ninjas in Pyjamas z podpisami zawodników

Wspomagaj WOŚP i zgarnij koszulkę Ninjas in Pyjamas z podpisami zawodników

Autor: Patryk Gwarek

Przedstawiciele Ninjas in Pyjamas podjęli ciekawą decyzję, przez co fani oprócz pomocy podopiecznym WOŚP mogą wylicytować koszulkę z autografami swoich ulubieńców.

 

Za takie inicjatywy się chwali, a takową podjął management szwedzkiej organizacji Ninjas in Pyjamas. Dzięki licytacji, jaka została utworzona, fani esportu nie tylko będą mogli wspomóc tegoroczną edycję WOŚP, która tym razem zbiera na leczenie noworodków, ale również zgarnąć oryginalną koszulkę Ninjas in Pyjamas z podpisami całej piątki – z Christopherm “GeT_RiGhT” Alesundem na czele. Tradycją jest, że wielkie osobistości ofiarowują cenne rzeczy na specjalne aukcje, które m.in. popularyzują działalność WOŚP, tym razem esportowa idea tego dokona.

Dzieło można zdobyć, licytując na popularnym serwisie aukcyjnym, pod tym adresem. W momencie pisania artykułu jej cena wynosiła 375 złotych. Cała kwota zostanie przekazana na konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli jednak nie chcecie się bawić w “przebijanie”, to dowolnej wpłaty można dokonać na oficjalnej  stronie WOŚP.

 Warto pomagać!