IzakTV

Strona główna » Wszyscy grają o awans do play-offów! Na serwerze ujrzymy PACT, Wisłę oraz Izako Boars

Wszyscy grają o awans do play-offów! Na serwerze ujrzymy PACT, Wisłę oraz Izako Boars

Autor: Krzysztof Sarna

Dziś każda polska drużyna będzie miała taki sam cel. Awans do fazy play-off drugiego sezonu Domination League. A o ten angaż powalczą aż trzy polskie formacje: MAD DOG’S PACT, Wisła All iN! Games Kraków wraz z Izako Boars. 

Jako pierwsi o awans powalczą gracze MAD DOG’S PACT. Pojawią się oni na serwerze o godzinie 11:00, a przyjdzie im rywalizować z EC Kyiv. Jacek “MINISE” Jeziak i spółka przegrali w drugim sezonie Domination League już z Wiślakami oraz Young Ninjas. Jednak przyszło im dwa razy triumfować, a mowa tu o meczach z No Org i ex-Marlian. Natomiast Ukraińcy nie sprostali bancePEPSI i KOVIE, ale odbudowali się po triumfach z No Org i Sharksami. Trudno typować faworyta tego pojedynku, wszak różnica, jaka dzieli obie drużyny w światowym rankingu HLTV wynosi trzy miejsca, z przewagą organizacji z Polski.

Następnie trzy godziny później Wisła All iN! Games Kraków zmierzy się z Ex-Marlian. Biała Gwiazda jako jedyna z trzech polskich ekip miała nóż na gardle. Mimo pokonania na początku PACT-u przegrała później z forZe i MAD Lions, ale wyrównała bilans po pokonaniu KOVY. Dziś powinno być raczej łatwo, ale przede wszystkim ze zwycięstwem. Przemawia za tym przede wszystkim fakt, że wcześniej wspomniane MAD DOG’S PACT wygrało z oponentem z Ukrainy. 

Po kolejnych trzech godzinach, a więc o godzinie 17:00 dołączy się Izako Boars. Przeciwnikiem “Dzików” będzie KHAN, a więc 82. drużyna wedle światowego notowania HLTV. Ukraińsko-rosyjski kolektyw w bieżących rozgrywkach pokonał Sharksów i bankęPEPSI, a przegrał z Copenhagen Flames i MAD Lions. W przypadku IB możemy zadać sobie pytanie, czy to do trzech razy sztuka? Daniel “STOMP” Płomiński i jego kompani mieli już bilans 2-0 po triumfach z KOVĄ i MAD Lions, ale później nie sprostali w potyczkach z Copenhagen Flames i GamerLegion. Oby to właśnie była do trzech razy sztuka, bo jak dobrze wiemy – niewykorzystane szanse lubią się mścić.

Jeszcze o godzinie 19:00 Anonymo Esports grać będzie o utrzymanie się w ESEA Premier. Polacy przegrali wczoraj z DBL PONEY i tym samym skomplikowali swoją sytuację. Komplikacja polega na tym, że nie mogą już sobie pozwolić na żadną porażkę. W przeciwnym wypadku spadną do ESEA Advanced. Podopieczni Adriana “imd” Piepera zmierzą się z przegranym pojedynku SAW kontra bankaPEPSI. Ten mecz będzie miał miejsce o godzinie 16:00.

Harmonogram wtorkowych spotkań polskich drużyn prezentuje się następująco:

11:00 | MAD DOG’S PACT vs. EC Kyiv – BO3 [Transmisja]

14:00 | Wisła All iN! Games Kraków vs. Ex-Marlian – BO3 [Transmisja]

17:00 | Izako Boars vs. KHAN – BO3 [Transmisja]

19:00 | Anonymo Esports vs. przegrany meczu SAW vs. bankaPEPSI – BO3