IzakTV

Strona główna » Wszystko stało się jasne! sjuush oraz refrezh uzupełniają skład Heroic

Wszystko stało się jasne! sjuush oraz refrezh uzupełniają skład Heroic

Autor: Marcin Kapusta

Kilka minut temu Johannes “b0RUP” Borup i Nikolaj “niko” Kristensen pożegnali się z głównym składem Heroic. Ich następcami zostali byli reprezentanci MAD Lions!

Przed samym startem play-offów IEM Katowice otrzymaliśmy bombę transferową. Niespodziewanie doszło do sporych przetasowań w Heroic, bowiem szeregi duńskiej organizacji zasilili Rasmus “sjuush” Beck oraz Ismail “refrezh” Ali. “Mieliśmy udaną passę z ostatnim rosterem, ale czuliśmy, że możemy wzbić się jeszcze wyżej i teraz będzie to możliwe, dzięki tym roszadom. Jestem bardzo podekscytowany, że tak się stało i jestem pewien, że obaj nowi gracze będą świetnie pracować w Heroic. Nie wolno bać się dokonywać zmian potrzebnych dla drużyny, czego dowodem jest ten ruch. Chciałbym podziękować Nikolajowi i Johannesowi za ich trud i poświęcenie, osiągnęliśmy cele, o których mogliśmy tylko pomarzyć” – z radością przyznał prowadzący zespołu, Casper “cadiaN” Møller.

Sjuush od grudnia 2019 roku związany był z hiszpańską organizacją MAD Lions. Pod jej banderą zwyciężył m.in. UCC Summer Smash, V4 Future Sports Festival Budapest czy też pierwszy sezon FLASHPOINTA. Niestety, ale po odejściu Bubzkjiego formacja zaczęła się sypać, co zaowocowało szereg zmian. W ich wyniku w listopadzie koszulkę Lwów przywdział Ismail “refrezh” Ali, rifler znany z epizodu w OpTic Gaming.

Odkąd dostałem ofertę od Heroic ledwo spałem, bo nie mogłem się uspokoić. Jestem bardzo podekscytowany, że będę pracował z tak utalentowanymi i inteligentnymi graczami, oni są naprawdę wyjątkowi. Drużyna i organizacja mają za sobą niesamowity rok i to, czego dokonali jest absolutnie godne podziwu. Jestem bardzo dumny, że mogę być częścią takiej marki i nie mogę się doczekać ciężkiej pracy” – nie krył radości refrezh. “Dołączenie do Heroic sprawia, że czuję się jak w domu i sprawimy, że ta drużyna zostanie zapamiętana na długo. Jest to dla mnie niesamowita okazja i wiem, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby odnieść wielkie zwycięstwa” – powiedział sjuush.

Odświeżona piątka zadebiutuje już 8 marca w ramach trzynastego sezonu ESL Pro League. Duńczycy nie będą mieli łatwo, bowiem w zmaganiach udział weźmie światowa czołówka sceny CS:GO, w tym m.in. Astralis, Natus Vincere oraz Vitality.

Aktualny skład Heroic prezentuje się następująco:

  • 🇩🇰 Casper “⁠cadiaN⁠” Møller
  • 🇩🇰 Martin “⁠stavn⁠” Lund
  • 🇩🇰 René “⁠TeSeS⁠” Madsen
  • 🇩🇰 Ismail “refrezh” Ali
  • 🇩🇰 Rasmus “sjuush” Beck
  • 🇩🇰 Johannes “⁠b0RUP⁠” Borup (rezerwa)
  • 🇩🇰 Nikolaj “⁠niko⁠” Kristensen (rezerwa)

Z kolei wyjściowy zespół Heroic uszczuplił się do zaledwie trzech zawodników:

  • 🇩🇰 Fredrik “roeJ” Jorgensen
  • 🇩🇰 Rasmus “HooXi” Nielsen
  • 🇩🇰 Thomas “TMB” Bundsbaek