IzakTV

Strona główna » Wybierz świąteczny prezent idealnie dla gracza z IzakTV

Wybierz świąteczny prezent idealnie dla gracza z IzakTV

Autor: Michał Maćkowski

Zbliżają się święta, a to czas, w którym podczas rodzinnych spotkań obdarowujemy się także świątecznymi upominkami! Sprawdźcie zatem, co warto pod choinkę kupić każdemu miłośnikowi gier komputerowych! 

Święta to czas spotkań z naszymi najbliższymi, podczas których dzielimy się opłatkiem oraz zajadamy się wieloma pysznościami z wigilijnego stołu. To jednak wielu z nas obdarowuje swoich bliskich także mały prezentami pod choinkę, które pomożemy wybrać!

Sprzęt idealny dla gracza

Każdy gracz marzy o porządnym sprzęcie, dzięki któremu będzie mógł rywalizować jak równy z równym podczas najgorętszych momentów w grach. Dlatego w sprzęt warto zaopatrzyć się w znane marki, takie jak Genesis. Polski producent od 10 lat dba o najwyższy komfort graczy. Klawiatury, myszki, fotele czy słuchawki z najwyższej półki pomogą jeszcze bardziej cieszyć się z godzin spędzonych w swojej ulubionej grze.

Lista polecanych prezentów pod choinkę!

Oczywiście to tylko wybranego produkty, a pełną ofertę Genesis możecie znaleźć na stronie głównej producenta! 

A może pora rozpocząć nową przygodę? 

Nowa gra = nowa przygoda = nowe emocje! Wraz z Eneba z okazji zbliżających się świąt przygotowaliśmy dla Was specjalną zniżkę, dzięki które możecie kupić grę aż 10% procent taniej! Wystarczy, że wejdziecie w ten link, wybierzecie grę którą chcecie kupić, wpiszcie nasz kod IzakTV i automatycznie naliczona zostanie Wam zniżka! Pędźcie zatem na stronę i wybierzcie idealną grę pod choinkę! Nasze rekomendacje gier, na których warto zawiesić oko, możecie znaleźć tutaj.

Bliskość ma słodki smak!

Święta to czas, w którym nie odmawiamy sobie słodkości oraz dobroci, jakie czyhają na nas na wigilijnym stole, ale także pod choinką! Dlatego dla łakomczuchów, ale i nie tylko proponujemy podzielić się bliskością na słodko wraz z Odrą, która od lat gości w naszych domach!  Galaretki w czekoladzie, Trufle, batoniki czy chałwy, to tylko część oferty, jaką może pochwalić się Odra! Lećcie do sklepów i szukajcie słodkości, a przed tym zapoznajcie się z ofertą tutaj! 

WESOŁYCH ŚWIĄT!