Wyciekły pierwsze screeny Battlefielda 6! - IzakTV

Wyciekły pierwsze screeny Battlefielda 6!

Battlefield 6 to jedna z tych gier, na którą czeka spora ilość graczy oraz fanów gier wideo. W sieci pojawiły się pierwsze przebitki gry, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Mimo że dokładna data premiery Battlefielda 6 nie jest znana, tak na 100% możemy być pewni, że tytuł pojawi się w 2021 roku, a konkretniej pod jego koniec. Na początku lutego pojawiły się pierwsze konkretne informacje, które mówiły o tym, że zwiastun zostanie opublikowany wiosną, a maksymalnie do czerwca. Natomiast w samą grę prawdopodobnie mielibyśmy zagrać w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

I wydaje się, że zwiastun zaczyna być już bliżej aniżeli dalej, o czym mogą świadczyć pierwsze dwa screeny, które co nieco mogą nam powiedzieć. Grafiki te prezentują się następująco:

Tom Henderson, a więc znany informator w branży gier za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze oznajmił, że powyższe zrzuty ekranu są autentyczne i prawdziwe. Jak możecie dostrzec, jedna z grafik przedstawia wyspę, ale trudno się w tym miejscu doszukiwać jakichś powiązań poza tym, że można dostrzec kilka samolotów Bell-Boeing V-22 Osprey. Drugi screen natomiast może sygnalizować, że akcja rozgrywać się będzie w przyszłości. Jednak jak już wspomnieliśmy, niełatwo jest wyciągać wnioski na podstawie tych dwóch fotografii.

 

Powiązane posty

pasha już dziś wystąpi w HEJT PARKU!

Esportowcy i nie tylko grają z WOŚP – Przegląd aukcji

Epic Games otwiera swoje studio w Polsce!