IzakTV

Strona główna » Wyprzedaż Made in Poland na GOG.COM

Wyprzedaż Made in Poland na GOG.COM

Autor: Marcin Skrętkowicz

Made in Poland to coroczne święto polskich gier na GOG.COM, podczas którego mamy ogromny zaszczyt wyróżnić najlepsze z tytułów pokazujących kreatywność polskich twórców. W tym roku na wyprzedaży znajdziecie ponad 150 okazji, w tym ponadczasowe klasyki oraz niedawno wydane pozycje. 

Rozpocznijcie swoją polską przygodę z grą BUTCHER w klimacie kultowych strzelanek 2D. Wrzućcie wrogów do lawy i udekorujcie  ściany ich szczątkami. BUTCHER jest dostępny za darmo do 18 listopada, godz. 15:00! 

Nie przegapcie też God’s Triggera (-60%), teraz bez DRM. Podejmujcie decyzje w ułamku sekund, unikajcie kul i cieszcie się stylową, krwawą jatką. Pomalujcie świat na czerwono w pojedynkę lub w taktycznym trybie kooperacji w tej brutalnie szybkiej grze. Przełączajcie się pomiędzy Harrym i Judy, aniołem i demonem, w dowolnym momencie gry w pojedynkę lub zgarnijcie znajomego, by zrobić prawdziwą demolkę! 

Szukacie więcej okazji i gier? Zgarnijcie Carrion (-25%), Frostpunk (-66%), serię Wiedźmin (do -85%), Yes, Your Grace (-20%), Dying Light: The Following – Enhanced Edition (-70%) lub jeden z popularnych, klasycznych tytułów takich jak Sniper: Ghost Warrior 2 (-80%) czy Jack Orlando: A Cinematic Adventure – Director’s Cut (-80%), jak również tytuły indie w stylu The Cat Lady (-60%) i nie tylko. 

Dla fanów niezależnych perełek mamy demo Inkulinati, które będzie dostępne w trakcie wyprzedaży. Zanurkuj w karty średniowiecznych manuskryptów, by przekonać się, że strategia to podstawa, a króliczy zadek może być potężniejszą bronią niż pokaźny miecz. Gra ukaże się wkrótce na GOG.COM, ale już dziś możecie sprawdzić ją w akcji! 

Wyprzedaż Made in Poland kończy się 23 listopada o godzinie 15:00. 

psst.. a jak się zapłaci Visą, nadal można zgarnąć Children of Morta za darmo :O