IzakTV

Strona główna » Wystartował trzeci sezon w Call of Duty: Warzone

Wystartował trzeci sezon w Call of Duty: Warzone

Autor: Michał Maćkowski
Call od Duty: Warzone

Trzeci sezon w Call of Duty: Warzone już wystartował. W grze pojawili się nowi agenci, “niby odmieniony Werdańsk” oraz nowy battle pass. 

Call of Duty: Warzone rozpoczęło swój kolejny etap. Po najeździe zombie i wysadzeniu Werdańska przez bombę atomową wystartował trzeci sezon, który przyniósł sporo nowości. Oprócz “odświeżonego” Werdańska do gry trafili nowi operatorzy czy nowe bronie.

Zacznijmy od powrotu Werdańska do lat 80. Activision postanowiło wysadzić mapę, która została najechana przez gromadę zombie. Do tego celu użyto bomby atomowej, która spowodowała ogromne zniszczenia. Producent gry postanowił przywrócić Werdańsk do lat 80, czyli do czasu, kiedy rozgrywa się Call of Duty: Black Ops Cold War. Odświeżona plansza nie różni się zbytnio od poprzedniej, co możemy zobaczyć na poniższym zwiastunie.

Oprócz odświeżonego Werdańska do gry trafili nowi operatorzy z Układu Warszawskiego. Jednego z nich gracze otrzymają za zakup przepustki.

Wraith – to była specjalistka od norweskich służb wywiadowczych, która została później agentką Perseusza. Operatora otrzymamy za zakup przepustki. Oprócz tego za zdobycie setnego poziomu dostaniemy także dodatkową legendarną skórkę operatora.

fot.Activision

Knight – drugim członkiem śmiercionośnego duetu Perseusza odpowiedzialnego za wydarzenia pod Mount Yamantau jest Roman „Knight” Gray. Knight to urodzony w Dublinie były pracownik MI6 wetworks, który kocha to, co robi. Operatora będziemy mogli kupić w trakcie sezonu.

fot.Activision

Antonow – jest byłym zabójcą, który wstąpił do wojska zamiast odbywać przedłużony wyrok za swoje zbrodnie. Jego doświadczenie jako płatnego zabójcy czyni go niezwykle cennym i śmiercionośnym atutem.

fot.Activision

Oprócz nowych operatorów, do gry na ten moment trafiły trzy nowe bronie. Mowa tutaj o PPSh-41: SMG (potocznie nazywana pepesza), nóż balistyczny oraz karabin snajperski Swiss K31.

Call od Duty: Warzone
fot.Actisivion
Call od Duty: Warzone
fot.Actisivion
Call od Duty: Warzone
fot.Actisivion

W grze w trakcie sezonu także pojawią się tajże trzy nowe bronie – karabin taktyczny, pistolet i kij bejsbolowy.

Call od Duty: Warzone
fot.Activision
Call od Duty: Warzone
fot.Activision
Call od Duty: Warzone
fot.Activision

Oprócz wyżej wymienionych rzeczy, w Call of Duty Warzone poprawiono wydajność oraz balans broni. Od trzeciego sezonu gra wspiera NVIDIA DLSS dla kart NVIDIA RTX. Dla osób posiadających modele RTX (wiemy, jak aktualnie wygląda ich dostępność, sam czekam już od grudnia) gra powinna być teraz jeszcze płynniejsza. Pełne informacje na te tematy znajdziecie tutaj.