x-kom AGO pokonuje SKADE w LOOT.BET Season 5

Autor: Paulina Szymak

Dobiegło końca spotkanie x-kom AGO kotra SKADE w ramach LOOT.BET Season 5. Tym razem polska ekipa zaskoczyła wszystkich dzięki czemu awansuje do finału drabinki przegranych.

Już na początek mapy de_train Jastrzębie ruszyły do zbierania punktów, bezproblemowo blokując wejścia terrorystów na bombsity. Dzięki temu już po chwili zobaczyć mogliśmy na ich koncie aż 6 oczek. Sielanka jednak nie trwała długo, gdyż SKADE w reszcie zabrało się do roboty i skutecznie przedzierało się przez obronę AGO (2:7). Chociaż początek starcia zapowiadał się obiecująco dla ekipy „Furlana”, to bułgarski zespół zakończył pierwszą połowę, zgarniając aż 6 rund pod rząd (8:7). Idąc za ciosem, SKADE po zmianie stron dołożyło jeszcze dwa punkty do swojej kolekcji. Jak się jednak okazało, tym razem Polacy mieli więcej do powiedzenia i do końca mapy de_train nie oddali już ani jednej rundy (16:10).

Inferno zdecydowanie nie poszło po myśli AGO, gdyż chociaż na start wydawało się, że mają szanse na przewagę (3:1), to już po chwili SKADE zaczęło uciekać z wynikiem, najpierw 4:1, by już po chwili osiągnąć  ogromną przewagę aż 6 rund (11:4). Zmiana stron mogła być ratunkiem dla polskiego teamu, który zaczął od otwarcia dwoma zgarniętymi rundami. Jak się jednak okazało już po chwili Bułgarzy znów zaczęli dokładać kolejne oczka do swojego wyniku (14:6). Chociaż AGO dzielnie walczyło w końcówce o każdą rundę, to ostatnie słowo należało do SKADE, które zakończyło de_inferno 16:11.

Tym samym już po chwili mogliśmy zobaczyć mapę de_dust2, która była serio wzlotów i upadków dla x-kom AGO. Chociaż na początek rozpoczęli oni z wysokiego c zgarniając 4 rundy, już po chwili SKADE doprowadziło do remisu (5:5). Końcówka pierwszej połowy należała jednak do polskiego zespołu, który zakończył przewagą 9:6. Zmiana stron zupełnie jednak odwróciła sytuacje, bo chociaż AGO zgarnęło dwie pierwsze rundy, już po chwili SKADE zaczęło zbierać oczka na swoje konto (11:11). Chociaż mogłoby się wydawać, że to team z Bułgarii zakończy dzisiaj to starcie wygraną, to jednak AGO znalazło w sobie pokłady energii by doprowadzić do wyrównania, a co za tym poszło i wygranej dogrywki (19:15).

x-kom AGO – 2:1 – SKADE
de_train – 16:10
de_inferno – 11:16
de_dust2 – 19:15

Kolejny mecz z cyklu LOOT.BET Season 5 z udziałem polaków zobaczyć będziemy mogli już jutro o godzinie 15:30. Tym razem x-kom AGO zmierzy się z pogromcą Wisły All in! Games KrakówNordavind.