• Strona Główna
  • CS:GO
  • Wywiady
  • Felietony
  • Recenzje
  • Biznes
  • Redakcja
  • Kontakt
IzakTV
  • czwartek, 22 kwietnia 2021
IzakTV
  • Strona Główna
  • CS:GO
  • Wywiady
  • Felietony
  • Recenzje
  • Biznes
  • Redakcja
  • Kontakt
Home
Counter-Strike: Global Offensive

x-kom AGO w ćwierćfinale, a Anonymo odpada ze Snow Sweet Snow 2

08/03/2021 Krzysztof Sarna Counter-Strike: Global Offensive
x-kom AGO w ćwierćfinale, a Anonymo odpada ze Snow Sweet Snow 2
Fot. FRAGlider

Międzynarodowe poniedziałkowe spotkania polskich formacji to już przeszłość. x-kom AGO wygrało z Sinners i gra dalej w SSS 2. Anonymo Esports z kolei pożegnało się z rozgrywkami po porażce z HAVU.

x-kom AGO poradziło sobie w meczu pierwszej rundy Snow Sweet Snow 2. Polacy pokonali Sinners wynikiem 2:0. Zawodnicy Mikołaja “miniroxa” Michałkówa najpierw triumfowali na Vertigo 16:11, gdzie w pewnym momencie przegrywali 9:11. Na Trainie obserwowaliśmy świetną grę, ale do pewnego czasu, czasu, w którym “Jastrzębie” prowadziły 15:7. W samej końcówce pojawił się przestój, a Czesi byli bliscy doprowadzenia do dogrywki, o czym świadczy sześć zainkasowanych punktów z rzędu. Nadwiślańska ekipa już jutro zmierzy się w ćwierćfinale z Ninjas in Pyjamas. 

Z turniejem Snow Sweet Snow 2 pożegnali się Anonymo, które niespodziewanie przegrało z HAVU. Zawody zaczęły się na Overpassie, na którym po pierwszej połowie Polacy przegrywali 3:12 mimo gry w obronie. Po powrocie “Anonimowi” próbowali wrócić do rozgrywki, ale przegrali do dziesięciu. Na Trainie było jeszcze gorzej, ponieważ zawodnicy Adriana “IMD” Piepera istnieli tylko po stronie terrorystów, w której ugrali sześć rund. Po zmianie Finowie dokończyli dzieła zniszczenia i zwyciężyli do sześciu.

Swoją sytuację w Pinnacle Cup poprawiła Wisła All iN! Games Kraków, która wygrała z Apeks. Biała Gwiazda na pierwszej arenie, którą był Overpass w pewnym momencie miała klarowną sytuację, wszak prowadziła 14:3. Jednak drużyna ze Skandynawii pokazała, że umie grać po stronie antyterrorystów i tylko po uzbieraniu środków na pełne wyposażenie przegrywała 12:14. W ostateczności nie udało jej się wrócić i podopieczni Mariusza “Loorda” Cybulskiego wygrali do trzynastu. Na szczęście na pociągach było już zdecydowanie lepiej, mimo że pierwsza część została wygrana 8:7. Po wznowieniu Wiślacy pewnie poszli po triumf, w międzyczasie przegrywając tylko odsłonę.

Poniedziałkowe wyniki polskich formacji prezentują się następująco:

x-kom AGO 2:0 Sinners – Vertigo 16:11, Train 16:13

Anonymo 0:2 HAVU – Overpass 10:16, Train 6:16

Wisła All iN! Games Kraków 2:0 Apeks – Overpass 16:13, Train 16:8

  • Tags
  • AGO
  • Anonymo
  • Anonymo Esports
  • apeks
  • Havu
  • Pinnacle Cup
  • pinnacle cup 2021
  • Sinners
  • Snow Sweet Snow
  • Snow Sweet Snow 2
  • Snow Sweet Snow Cup 2
  • Wisła All in!
  • Wisła All in! Games
  • Wisła All in! Games Kraków
  • x-kom AGO
Krzysztof Sarna

Krzysztof Sarna

twitter.com/kksesport

Zajrzyj na naszego Facebooka
Zajrzyj na naszego Facebooka
Aktualizacje CS:GO
16 Kwi 23:30
Update

Aktualizacja CS:GO 16.04.2021 – Zmiany w sprzedaży przedmiotów

30 Mar 03:04
Update

Broken Fang Premier dla każdego! – Aktualizacja CS:GO 30.03.2021

19 Mar 00:39
Update

Aktualizacja CS:GO 18.03.2021 – Nowe zestawy muzyczne dostępne w grze! Współpraca CS:GO z Hades

16 Mar 01:51
Update

Aktualizacja CS:GO – 16.03.2021 – Valve nie przestaje nas rozpieszczać

2 Mar 10:04
Update

Czas naprawić zepsute rzeczy – Aktualizacja CS:GO 02.03.2020

Avatar
Strefa IzakaPiotr Skowyrski
NAJLEPSZY START NOWEJ OPERACJI W CS:GO 🤯

NAJLEPSZY START NOWEJ OPERACJI W CS:GO 🤯

Gru 4th 2020 0
NIEWIDZIALNY CZITER W CS:GO - Overwatch #175

NIEWIDZIALNY CZITER W CS:GO - Overwatch #175

Wrz 28th 20200
Wydałem 3400 zł na skrzynki :O

Wydałem 3400 zł na skrzynki :O

Kwi 2nd 20201