IzakTV

Strona główna » x-kom AGO w walce o lepszy bilans w Pinnacle Cup 2

x-kom AGO w walce o lepszy bilans w Pinnacle Cup 2

Autor: Michał Maćkowski

Dzisiejsza niedziela nie jest wolna dla wszystkich. x-kom AGO kontynuuje swoją przygodę z drugim turniejem Pinnacle Cup i z pewnością chce wyrównać swój bilans po ostatniej porażce.

x-kom AGO drugiego turnieju Pinnacle Cup nie rozpoczęło najlepiej, bo od porażki z Sinners. Ostatnio Czesi sporo namieszali naszym rodakom między innymi w tym turnieju czy właśnie w ESEA Premier, gdzie udało im się awansować do ESL Pro League, pokonując najpierw w górnej drabince, a następnie w finale całych rozgrywek ekipę Damiana “Furlana” Kisłowskiego.

Dzisiaj x-kom AGO ma szansą zrównać swój bilans po ostatniej porażce. Jastrzębie w swoim drugim spotkaniu w turnieju Pinnacle Cup zmierzą się z DBL Poney. Co ważne Francuzi także nie spisali się dobrze w swoim pierwszym pojedynku i przegrali z duńskim Lyngby Vikings. 

x-kom AGo vs DBL Poney – 16:00 (BO3, transmisja)

Warto także dodać, że w tym samym turnieju mamy okazję oglądać Polaków reprezentujący barwy Ence oraz akademii mousesports. Obydwa zespoły na czele z naszymi rodakami wygrały swoje pierwsze mecze.