IzakTV

Strona główna » x-kom AGO wygrywa WarmUp Polska Liga Esportowa

x-kom AGO wygrywa WarmUp Polska Liga Esportowa

Autor: Paulina Szymak

Po trzech dniach zmagań w trakcie Poznań Game Arena nadszedł czas na wyłonienie zwycięzcy WarmUp Polska Ligia Esportowa. W finale drużyna x-kom AGO podjęła Wisłę Kraków, która niedawno zakontraktowała nowych zawodników.

 

Początek mapy de_nuke rozpoczął się od pierwszych dwóch rund na konto Wisły. Niestety ekipa „SZPERA” na dłuższą chwilę musiała zapomnieć o kolejnych punktach, gdyż AGO wreszcie ruszyło do ataku zgarniając kolejno siedem oczek z rzędu (7:2). Chociaż drużyna Krakowa starła się odbić się od dna Jastrzębie zawzięcie parły do przodu, przez co na ich koncie znalazło się dziesięć rund. Pomimo że dwa ostatnie punkty wpadły na konto Wisły, zmiana stron była dla AGO tylko formalnością. Nie oddając już ani jednej rundy, „GruBy” i spółka zakończyli pojedynek wynikiem 16:5.

Starcie na Mirage należało do bardziej wyrównanych. Chociaż AGO szybko wysunęło się na trzypunktowe prowadzenie (4:1), Wisła bez problemu dogoniła rywali (4:4). Tym razem to drużyna Krakowska zwarła szyki i kolejno dokładała rundy na swoje konto. Pomimo pojedynczych strat punktowych Wisła przed zmianą stroną prowadziła 9:6. Połowa numer dwa zakończyła niestety sielankę dla „kapera” i spółki, gdyż AGO bezkompromisowo przejmowało bombsity i eliminowało rywali zbliżając się wynikiem do zakończenia gry (14:9). Chociaż Wisła Kraków zawalczyła jeszcze na koniec spotkania o kilka rund, to ostatnie słowo należało do zawodników x-kom AGO, którzy zakończyli spotkanie 16:13.

x-kom AGO – 2:0 – Wisła Kraków
de_nuke – 16:5
de_mirage – 16:13